La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 788 Culés

12

PiS czeka najprawdopodobniej na wybory i dopiero po nich zajmie się nowelizacja budżetu państwa. Nie da się zostawić tego kryzysu bez nowelizacji budżetu, a w Sejmie cisza jak do tej pory. Mit o wspaniałej sytuacji polskiego budżetu runie, a PiS nie może na to pozwolić przed 28 czerwca. Znowu się zadłużymy, a konstytucyjny próg 60% zadłużenia coraz bliżej.

0

@barcelonaLM KO ich wyniesie z hukiem ;)

0

@barcelonaLM Wskaźnik zadłużenia systematycznie spadał od 2016 roku. W 2019 r. wyniósł 46% PKB, nie sądzę, żeby dobili do 60% :D

1

@inViNcibl3 Koszty walki z kryzysem mogą kosztować państwo do tej pory około 200 mld zł, czyli 10% PKB wzrośnie zadłużenie. To już będzie blisko do 60%

3

@barcelonaLM Nie pozwolą na przekroczenie 60%, jeszcze czeka nas odwlekana likwidacja OFE. Jeśli nadal będzie problem to znajdą inny wałek, który na papierze zmniejszy dług.

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?