La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1750 Culés

0

Może Pjanic się jakoś fajnie w komponuje w drużynę, doda kreatywności, świeżości. Też wolałbym Thiago, a najlepiej młodego Van de Beeka, ale cóż. Liczę najbardziej na skrzydłowego, kogoś dynamicznego, robiącego przewagę, nawet kosztem ciągle kontuzjowanego Dembele, w którego bardzo wierzyłem.

1

@kamilop oby nie doszło do wymiany na Pjanicia, co do skrzydłowego to zgadzam się, jest potrzebny na już.

0

@Messibestplayerintheworld i rozgrywajacy również.

0

@Bagsik88 u nas nawet De Bruyne czy Verratti by mieli problem się odnaleźć, wszyscy stoją i czekają na Leo, mało ruchu z przodu, pomocnikom takim jak Arthur, Puig dałbym szansę z trenerem który ma pomysł na drużynę.

0

@Messibestplayerintheworld Jakoś nawet taki Rakitic grał lepiej niż obecnie Arthur. Belg i Włoch to zupełnie inny poziom i gralby lepiej niż Brazylijczyk.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?