La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1508 Culés

konto usunięte

4

Szkoda, że tak łatwo niektórym tu przychodzi skreślanie piłkarza

0

@MarioVeB!
Dobrze, że to tylko internet :)

0

@MarioVeB! Masz na myśli Arthura, Dembele czy Griezmanna?

0

@MarioVeB! Jeżeli chodzi ci o Arthura, to naprawdę jego zachowanie, imprezowanie i mało profesjonalna gra, może być trochę irytująca.A Griezmann, po prostu trochę się męczy w Barcelonie, a i sama Barca trochę traci z nim w składzie.

konto usunięte

2

@vangoor każdego piłkarza, wystarczy ,że ploty sie zaczynają i robi sie tu hur du.
@MichalZZZ
O tyle dobrze. Nikt tu o losie piłkarza nie decyduje.

konto usunięte

0

@kamilop
Kiedy to było? żyjesz przeszłością. Czym jest "mało profesjonalna gra"?

0

@MarioVeB! No ale Barca to przede wszystkim drużyna piłkarska, więc jeżeli ktoś na boisku wygląda bardzo kiepsko, jest po raz kolejny nie przygotowany fizycznie, do tego było z nim kilka afer. Grając w Barcelonie chyba należy zachować jakieś podstawy profesjonalizmu.

0

@MarioVeB! Tym że jeżeli gość co mecz nie wyrabia kondycyjnie, jest fatalnie przygotowany fizycznie, i to od 2 lat. Na dodatek nie wygląda żeby w czymkolwiek się pojawił odkąd przyszedł do Barcy.

konto usunięte

0

@kamilop W kadrze grywa po 90 min i nie ma problemu .To ,że nie jest przygotowany na 90 min to głupi mit. Do tego Arthur ma nawet własnego trenera od przygotowań,którego sam zatrudnił poza przygotowaniami w klubie. To ,że jest rotacja w pomocy to nic dziwnego od tego jest ławka by z niej korzystać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?