La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1434 Culés

1

Gdzies dzisiaj wyczytalem w sieci trafne moim zdaniem przedstawienie sytuacji co do Griezmanna. Ma on za zadanie wyciągac ze strefy obroncow grą bez piłki w ktorym to aspekcie jest świetny(!) i tym sposobem robiąc miejsce na gre Messiemu & Suarezowi i spółce. Dlatego mniej z nim graja i czasami staje sie malo widoczny. Nie zmienia to jednak faktu, że jestesmy mimo wszystko bardzo nieskuteczni i nasz atak kuleje. Niemniej ja osobsicie bym Griezmanna absolutnie nie skreslał. Jezeli dojda skrzydla z dobra szybkoscia i dryblingiem to taki Griezmann jako falszywy napastnik bylby bardzo przydatny. Ja w niego wierze, tylko brakuje mu dpowiednich partnerów do gry. Cala nadzieja w Fatim i Puigu + o zgrozo Dembele. Moim zdaniem jest swiatelko w tunelu na nastepny sezon, tylko trzeba to dobrze rozegrac, a przy naszym fatalnym zarzadzie, to jest sie czego obawiac. Ja w kazdym razie bym Pjanicia nie kupowal, tylko dawal wiecej szans Puigowi. To samo żadne Neymary na lewej, tylko szlifowac Ansu jako lewoskrzydlowego. No i chcialbym wierzyc, że Dembele w koncu sie wzmocni fizycznie i nie bedzie tak czesto łapał kontuzji :( Arthura tez bym jeszcze nie skreślał.

0

@MichalZZZ Widzę go jedynie w ustawieniu 4-4-2 po prawej stronie, w innym wypadku nie wróże mu tutaj kariery. Przyszedł na zasadzie takiej, że zagra tam, gdzie akurat będzie dziura w ataku tylko, że akurat to lewe skrzydło strasznie mu nie leży i równie dobrze może grać jako wysunięty LO, gdzie powalczy w obronie i na to samo wyjdzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?