- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1125 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
17
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
GreenNinja55555
9
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1125 Culés
8
Dobrze, że niedługo będę mógł zagłosować na Bosaka. :) Potem na Dudę.
Pokrytykujemy parę dni, niezależnie od obozu. I obudzimy się krytykując dalej kiepską grę Barcy. Prawie jak nowa rzeczywistość. A dalej taka sama. :D
0
@koksik2700 Skąd wiesz, że Duda wejdzie do drugiej tury?:)
4
@tristan87 To pewne jak Ronaldo w top3 złotej piłki. :d
4
@koksik2700 wygra Duda a w następnych wyborach będziesz miał juz tylko pis do wyboru.W podobnym systemie jak w chinach albo u Ruskich, gdzie opozycja nie ma szans albo jak na bialorusi gdzie kontrkandydat został niedawno aresztowany.A ostatnio to nawet pkw nie było im potrzebne do wyborów.aprawo dla nich nie jest przeszkodą.
0
@Borneo A może mi się tak podoba? :)
4
@koksik2700 ja nie wnikam co ci się podoba czy nie ,to twoja sprawa.Przeżyłem komune i ja powrotu do tego nie chcę.Przerabiałem to i jest to lipa.Wolę mieć prawa ,niż ich nie mieć aby ktoś mi mówił jak mam żyć .Nie jest mi to potrzebne.Wybór należy do Ciebie tu już moja rola się kończy.Zrobisz co czujesz.
0
@Borneo Po prostu moim zdaniem takie teorie są dalekie od prawdy. Nie mówię, że PiS jest idealny (dlatego zagłosuje na Bosaka w pierwszej, ktory również ma wady! jak każdy politykier.)
0
@koksik2700 nie .Metoda jest prosta spokojnie przejmować instytucje i jak najmniej represjonować i dawać łapówki ludziom aby się na to zgadzali.Do momentu przejęcia wszystkiego i mieć silny kontakt z kościołem aby mieć uzasadnienie moralne że to co robimy jest dobre, oczywiście kupowanie koscioła np. Rydzyka jest faktem.Poziom bizacjum w kościele widoczny był w klerze który jest oparty na faktach nie jest to problem ważne aby kasa się zgadzała.Oczywiście tvp na wzór komuny w nowoczesnym wydaniu no w tk pracuje komunista ciekaw jestem po ci? Skoro nawet nie dostał się do sejmu.Zresztą w pisie towarzyszy jest ponad 20 jakoś to kaczynskiemu nie przeszkadza.Metoda dojscia do dyktatury jest znana nie jest to tajemnica.A im wbrew pozorom niewiele potrzeba aby mieć wszystko w kwesti wladzy.Jest to realne zagrożenie.
0
@Borneo To ciekawe dlaczego żaden przeciwnik w tych wyborach, nie atakuje Dudy w taki sposób? :)
0
@koksik2700 o tym że pis ma autorytarne zapęndy mówi się od bardzo dawna .Nie widziałeś demonstracji w ostatnich latach?Setki wypowiedzi na temat.Poza tym pod rządami kaczyńskiego nie ma szans na silną polskę.Z 1 prostego powodu.Aby jakieś państwo było silne lider musi zjednać naród bez tego polska będzie słaba .Kaczyński szuka sobie wrogów wewnętrznych i zewnetrznych aby mobilizować wlasny elektorat nie potrafi inaczej.Kamysz czy Trzaskowski nie chcą iść na wojne tylko chcą zostawić furtkę do dialogu.Wiadomo że tvp taki przekaz ostry zmanipuluje.Tak jak na debacie kadrowanie było inne sugerowali że idzie z jednej kamery a szło z innej itp Bosak o tym mówił co się działo.Generalnie po rzadach pis to polskę czekają lata konsolidacji i naprawy wzajemnych relacji.Pis to zmasakrował.Jeśli ktoś chcę iść na wojne to tu nic dobrego moim zdaniem gdzieś to trzeba przerwać.Zrobić jakiś krok.
0
@Borneo sorry, ale te banialuki czytamy wszyscy już od 5 lat. I zawsze to są już te ostatnie wybory, gdzie możemy uratować demokrację, konstytucję itp. Po czym PIS znowu wygrywa i znowu kolejne wybory są tymi decydującymi, kluczowymi.
Dlatego warto zmienić zdartą płytę ;)
0
@kamill// zdarta plyta to jest zakon pc który rządzi w pisie od lat i jeśli pytasz o zdartą płyre to to jest faktyczna wkadza a nie prezydent.Pus coraz więcej tej władzy zawłaszcza bo umówmy się prokurator komunistyczny jesrt po to w tk aby wszystko się zgadzało bo to on w sejmowej komisji sorawiedliwości jest tważą reformy dprawiedliwości ciekawę na jaką modłe to robił;)też zrobisz co będziesz chciał tylko uważaj abyś nie obudził się z rękami w nocniku:)bo powstanie dyktatury polega na bagatelizowanou faktów.