La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 690 Culés

5

19:30 się zbliża a zatem czas na...
Real Sociedad San Sebastian vs Celta Vigo ;)
Dla zainteresowanych: Transmisja na nSport

1

@Kapitan hawk Vamos Sociedad < 3

1

@Kapitan hawk vamos Celta! Liczę na dobry mecz Rafy i Denisa i kolejny krok w walce o utrzymanie, a w przyszłym roku wzmocnić obronę i po puchary!

1

@Kapitan hawk oglądaj i daj znać czy Celta jest mocna, odnośnie naszego najbliższego ligowego rywala

konto usunięte

1

@Kapitan hawk Sociedad uwielbiam i lubię też Celte, liczę na dobry meczyk, miłego oglądania mordeczko. :)

0

@Kapitan hawk Co się dzieje z tym Norwegiem z Madrytu? Nie poznaje chłopaka, totalnie bez formy jest.

1

@Coutinho007 W ogóle Sociedad zjazd. Dziwi bo młode chłopaki. Odegard, Isak, Oyazabal, Januzaj. Ten ostatni dzisiaj coś próbuje.

1

@Kapitan hawk Jeszcze Merino.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?