La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 856 Culés

3

Powiedzcie mi jak to jest dla Barcelony 60mln za młodego Tonaliego to za dużo ale 70 mln za starego bosniaka to "promocja"....
Czemu oni nie interesują się zawodnikami pokroju Aouara czy Van De Beeka.

konto usunięte

0

@damiano16398 Bo za nich trzeba zapłacić.

0

@Avada Kedavra rozumiem ale na Lautaro 60 mln znajdą tak?
Skoro chcą pozbyć się Arthura to można go sprzedać za te 50 60 mln i kupić kogoś innego a nie wymieniać młodego zawodnika na starego...

konto usunięte

1

@damiano16398 Bo wyceny Pjanica i Arthura robił Szumowski,ale Lyon i Ajax nie zgadzają się,żeby ten ekspert zrobił wyceny ich piłkarzy.

konto usunięte

0

@damiano16398 ale to nie chodzi o kwotę transferu Pjanica. To transfer czysto pod poprawę księgowości.

konto usunięte

0

@damiano16398 nikt nie da za Arthura takich pieniędzy, nie za to co on ostatnimi czasy gra.

1

@damiano16398 Muszą sprzedać zawodników do końca czerwca za 70 mln i tylko dlatego Juventus placi te 80 mln za Arthura żeby Barcelona za 70 kupiła Pjanicia coś jak rok temu wymiana Cillesen Neto

0

@Kwiatek67 no czaje ale to nie musi być czysty zysk? Bo co z tego że juve dopłaci nam 10mln skoro pjanic będzie miał pensje na wysokości 7.5 mln euro czyli o wiele więcej od Arthura

1

@damiano16398 Nie musi być bo dogadają się że do 30 czerwca Juventus przeleje kasę za Arthura a powiedzmy 1 lipca my im za Pjanicia

0

@Kwiatek67 dzięki za wyjaśnienie!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?