- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1575 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
28 odpowiedzi
Dari0G
45
@kodi77 Brak mi słów, stary. Naprawdę współczuję.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1575 Culés
6
Jak tak czytam od wczoraj te dziesiątki komentarzy ludzi którzy nie rozumieją dlaczego Pjanic ma być wyceniony na 70 mln to zaczynam rozumieć dlaczego jest tak wiele osób które nie rozumie że 500+ nie jest za darmo.
0
@Avada Kedavra hehe.
9
@Avada Kedavra To nie chodzi nawet o kwotę, bo mógłby być wyceniony i na 1mld euro dla potrzeb kreatywnej księgowości. Chodzi o głupotę wymiany 23 letniego grajka za 31 gościa...
2
@IronSanHybrid 24-letniego za 30-letniego.
0
@Striker oj tam napastniku, nie marudź :D
2
@MesQueUnClub96 napastnik to atakuje, co sie dziwisz
1
@IronSanHybrid Bardzo możliwe jest, że zarząd nie chce tego Pjanica, ale ta wymiana jest jedyną opcją na uzyskanie 80mln przychodu w terminie rozliczeniowym.
0
@Striker nadal idiotyczne.
2
@IronSanHybrid oczywiście że ten transfer to głupota, ja pije do komentarzy typu "70 mln za Pjanicia? to skandal od wat max 30!"
"sprzedajmy im Arthura za 80 i kupmy Thiago, wyjdzie taniej"
0
@Striker Arthur do 12 sierpnia jeszcze ma 23 lata.
0
@MrMischol To tylko potwierdza jak nieudolnie zarządzany jest ten klub.
1
@IronSanHybrid A Pjanic od dwóch miesięcy ma dopiero skończone 30.
0
@MrMischol dlatego lepiej żeby Arthur zgodził się na transfer w lipcu i wtedy Bartek out :P
1
@Striker No to jest 1:1. Czekam na kolejny pojedynek.
2
@IronSanHybrid Ja postarzałem Arthura o 2 miesiące, a Ty Miralemka o10, więc wygrałem. Szach mat
1
@Striker Zagrywam jokera Arthur > Pjanić.
2
@IronSanHybrid Janne Ahonen, nastepnym razem cie pokonam