- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1399 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1399 Culés
1
Śmiejecie się z Pjanica bo ma tam 31 lat, ale jak wczoraj oglądałem Real to zamiast Bośniaka w naszym składzie chętniej bym zobaczył 34 letniego Modrica (wiem że ten transfer nierealny). Brał na siebie grę, schodził do obrońców by rozgrywać piłki, wychodził wyżej pod napastników kiedy trzeba, sporo piłek do przodu, czego u nas nie ma od pomocników. Sporo też przy tym strat ale summarum występ na plus.
Gdybyscie na dziś mogli zamienić 24 letniego Arthura na 34 letniego Modircia bez żadnych dopłat (zakładając ze kluby/zawodnicy się na to zgadzają i kibicom na Camp Nou by nie przeszkadzało że grał u rywala), poszlibyście na taki układ?
A jeśli nie to czy tylko ze względu na wiek Chorwata czy coś innego (za słabe umiejętności itp.)?
1
@Bobo25 Mi to się zawsze marzył David Silva pomimo jego wieku (34) chętnie bym go u nas zobaczył na sezon może dwa.
0
@Kwiatek67 A ja chciałbym zobaczyć u nas Cazorlę. To jest magik...