- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 618 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 618 Culés
2
Wpadł 16 letni kuzyn i zaczyna mi nagadywac na kogo warto głosować i jakieś polityczne banialuki, rozmawiałem z nim jeszcze jakis miesiac temu i gadał tylko grach na kompa, a teraz jest juz specem w innej dziedzinie :D
Siedze patrze mu w oczy i nie wierze co on pier...
Z 20 min praktycznie bez słowa jeszcze troche zaspany, skwitowałem to tylko uśmieszkiem, aa niech sobie myśli że mi otworzyo oczy.
7
@SonBarcaGoku
Niech zgadnę, jest fanem potężnego Krzysztofa?
1
@SonBarcaGoku A na kogo Ciebie namawia?
1
@fcbarcafan19 Na Dude hahaha
8
@Chakalaka Słabe jest to co ostatnimi czas robisz tu na La Ramblii. Nie wiem czy to co napiszę weźmiesz do siebie, czy skłoni Cię to do chwili refleksji, ale czemu by nie spróbować. Nie trudno zauważyć, że sympatyzujesz z PO, z R. Trzaskowskim, z Twoich wypowiedzi często wybrzmiewa chęć niesienia tolerancji wobec innych, zrozumienia dla drugiego człowieka itd., ale gdy tylko ktoś wspomina o Konfederacji/Bosaku albo po prostu da się pod coś to podciągnąć, to przechodzisz do chałowego ataku, wyśmiewania, niekiedy obrażania. Więc gdzie tu konsekwencja, gdzie to zrozumienie?
0
@BaroPodertos
Po prostu nie toleruję nietolerancji.
1
@BaroPodertos To jest tak. Jesteś za Konfederacją, to jesteś dzieciątkiem, no może masz 20 lat i łapiesz się na hasła i populizm o wolnym rynku i chrześcijańskich wartościach. Jak jesteś za PISem to w ogóle tu nie masz życia, zostaniesz skopany tylko za to, że masz inne poglądy. Ale lewica? KO? Trzaskowski? Wielce oświeceni, jedyni dobrzy, jasna strona mocy. To nic, że bez programu, bazując tylko na antypisie. I to się ciągle powtarza. Znudzą się rządy PO to jest PIS, nudzi się PIS to jest PO. Ale ja w tym jakiejś wielkiej wiedzy politycznej i oświecenia nie dostrzegam. Tyle.
1
@Chakalaka Możesz to tak tłumaczyć, ale w twoim przypadku często przechodzi to w m.in. popieranie aktu wandalizmu, co widać w dyskusji powyżej.