La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 618 Culés

2

Wpadł 16 letni kuzyn i zaczyna mi nagadywac na kogo warto głosować i jakieś polityczne banialuki, rozmawiałem z nim jeszcze jakis miesiac temu i gadał tylko grach na kompa, a teraz jest juz specem w innej dziedzinie :D
Siedze patrze mu w oczy i nie wierze co on pier...
Z 20 min praktycznie bez słowa jeszcze troche zaspany, skwitowałem to tylko uśmieszkiem, aa niech sobie myśli że mi otworzyo oczy.

7

@SonBarcaGoku
Niech zgadnę, jest fanem potężnego Krzysztofa?

1

@SonBarcaGoku A na kogo Ciebie namawia?

1

@fcbarcafan19 Na Dude hahaha

konto usunięte

8

@Chakalaka Słabe jest to co ostatnimi czas robisz tu na La Ramblii. Nie wiem czy to co napiszę weźmiesz do siebie, czy skłoni Cię to do chwili refleksji, ale czemu by nie spróbować. Nie trudno zauważyć, że sympatyzujesz z PO, z R. Trzaskowskim, z Twoich wypowiedzi często wybrzmiewa chęć niesienia tolerancji wobec innych, zrozumienia dla drugiego człowieka itd., ale gdy tylko ktoś wspomina o Konfederacji/Bosaku albo po prostu da się pod coś to podciągnąć, to przechodzisz do chałowego ataku, wyśmiewania, niekiedy obrażania. Więc gdzie tu konsekwencja, gdzie to zrozumienie?

0

@BaroPodertos
Po prostu nie toleruję nietolerancji.

1

@BaroPodertos To jest tak. Jesteś za Konfederacją, to jesteś dzieciątkiem, no może masz 20 lat i łapiesz się na hasła i populizm o wolnym rynku i chrześcijańskich wartościach. Jak jesteś za PISem to w ogóle tu nie masz życia, zostaniesz skopany tylko za to, że masz inne poglądy. Ale lewica? KO? Trzaskowski? Wielce oświeceni, jedyni dobrzy, jasna strona mocy. To nic, że bez programu, bazując tylko na antypisie. I to się ciągle powtarza. Znudzą się rządy PO to jest PIS, nudzi się PIS to jest PO. Ale ja w tym jakiejś wielkiej wiedzy politycznej i oświecenia nie dostrzegam. Tyle.

konto usunięte

1

@Chakalaka Możesz to tak tłumaczyć, ale w twoim przypadku często przechodzi to w m.in. popieranie aktu wandalizmu, co widać w dyskusji powyżej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?