- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1185 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1185 Culés
11
Zacząłem z ciekawości przeglądać stronę "kondominium" na Twitterze. Obrzydliwe, pełne pogardy i nienawiści dla drugiego człowieka miejsce. Trzaskowski się reklamuje jako ten co nas pojedna, a z drugiej strony ma takich zafiksowanych świrów jak Oni czy sponsoruje sok z buraka.
#KrzysztofBosak2020
35
@D_Myrdal I o pogardzie i nienawiści piszesz ty, który bronił TVP i próbował udowodnić jej wyższość nad TVNem. Aha
19
@D_Myrdal
Oj Myrdal, Myrdal...
25
@D_Myrdal Czyli czekaj Trzaskowski odpowiada za ludzi, którzy wrzucają takie rzeczy do neta, a np Bosak czy Duda nie odpowiadają za ludzi, którzy hejtem doprowadzili do śmierci tego modela?
3
@IAmBackCules Czy wszystko tam u ciebie w porządku? Ja broniłem TVP? HAHA no nie mogę, zafiksowani rycerze POKO już tak się wkręcili że czytają tylko fragmenty które im pasują. Tutaj fragment tamtego wpisu żeby pokazać jak kłamiesz.
"PS: Tak, uważam że TVP i te inne jej pochodne powinny zostać zamknięte."
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
12
@D_Myrdal
Naczelny? Nie spodziewałem się takiego wyróżnienia, dziękuję.
14
@D_Myrdal jesteś bardzo bliski wygrania plebiscytu. serio
Komentarz usunięty
11
@D_Myrdal jak masz PiS podany jako ulubiony zespół to czemu głosujesz na Bosaka?
Komentarz usunięty
10
@ArdoFCB otóż to. Utrzymujemy się z zielonych herbów.
10
@ArdoFCB @kamilo0066 Piszecie coś o kółkach i nie widzicie, że też jednym jesteście, czemu właśnie dajecie dowód. Ardo, pokaż mi w którym momencie bronię tutaj kandydata lub partii? Bronię prawdy, tępię kłamstwo, chamstwo i głupotę.
8
@ArdoFCB Jestem Ojcem Trzaskowskiego
10
@kamilo0066 kółko wzajemnej adoracji? Chyba trzeźwo myślący ludzie.
7
@IAmBackCules
@Kompletny
@Avada Kedavra
@Chakalaka
A najgorsi są ci co nie biorą udziału w dyskusji a tylko polecają! ;)
5
@Odcinkowy tak dokładniej to jedno i drugie.
@Kapitan hawk oficjalnie jest jeszcze @IronSanHybrid ale ostatnio bardziej mu jbzd i pani redaktor w głowie.
4
@Kompletny Cicho bo się kapną która.
4
@Avada Kedavra no przecież nie ta największa.
5
@ArdoFCB
Cześć Ardo!
4
@Avada Kedavra Przeceniasz ich... Iron dba o OpSec i się dobrze maskuje =D
1
@IAmBackCules Przecież posty @D_Myrdal widzę od wczoraj albo przedwczoraj dopiero, więc jak mogę z nim tworzyć jakieś kółko? :D
1
@ArdoFCB Tak i atakują zawsze w tym samym gronie :D
7
@kamilo0066 no widzisz, Ty jesteś zazdrosny bo nikt nie chcę Cię atakować.
10
@kamilo0066 dołączył w czerwcu 2020 i od razu zaczął od wychwalania „jedynie słusznej partii”. Przypadek? Nie sądzę.
Komentarz usunięty
0
@D_Myrdal Fajny watek :D Dzięki co się uśmiałem to moje!