La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1185 Culés

konto usunięte

11

Zacząłem z ciekawości przeglądać stronę "kondominium" na Twitterze. Obrzydliwe, pełne pogardy i nienawiści dla drugiego człowieka miejsce. Trzaskowski się reklamuje jako ten co nas pojedna, a z drugiej strony ma takich zafiksowanych świrów jak Oni czy sponsoruje sok z buraka.

#KrzysztofBosak2020

konto usunięte

35

@D_Myrdal I o pogardzie i nienawiści piszesz ty, który bronił TVP i próbował udowodnić jej wyższość nad TVNem. Aha

19

@D_Myrdal
Oj Myrdal, Myrdal...

25

@D_Myrdal Czyli czekaj Trzaskowski odpowiada za ludzi, którzy wrzucają takie rzeczy do neta, a np Bosak czy Duda nie odpowiadają za ludzi, którzy hejtem doprowadzili do śmierci tego modela?

konto usunięte

3

@IAmBackCules Czy wszystko tam u ciebie w porządku? Ja broniłem TVP? HAHA no nie mogę, zafiksowani rycerze POKO już tak się wkręcili że czytają tylko fragmenty które im pasują. Tutaj fragment tamtego wpisu żeby pokazać jak kłamiesz.

"PS: Tak, uważam że TVP i te inne jej pochodne powinny zostać zamknięte."

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

12

@D_Myrdal
Naczelny? Nie spodziewałem się takiego wyróżnienia, dziękuję.

konto usunięte

14

@D_Myrdal jesteś bardzo bliski wygrania plebiscytu. serio

Komentarz usunięty

konto usunięte

11

@D_Myrdal jak masz PiS podany jako ulubiony zespół to czemu głosujesz na Bosaka?

Komentarz usunięty

konto usunięte

10

@ArdoFCB otóż to. Utrzymujemy się z zielonych herbów.

konto usunięte

10

@ArdoFCB @kamilo0066 Piszecie coś o kółkach i nie widzicie, że też jednym jesteście, czemu właśnie dajecie dowód. Ardo, pokaż mi w którym momencie bronię tutaj kandydata lub partii? Bronię prawdy, tępię kłamstwo, chamstwo i głupotę.

konto usunięte

8

@ArdoFCB Jestem Ojcem Trzaskowskiego

10

@kamilo0066 kółko wzajemnej adoracji? Chyba trzeźwo myślący ludzie.

7

@IAmBackCules
@Kompletny
@Avada Kedavra
@Chakalaka
A najgorsi są ci co nie biorą udziału w dyskusji a tylko polecają! ;)

konto usunięte

5

@Odcinkowy tak dokładniej to jedno i drugie.
@Kapitan hawk oficjalnie jest jeszcze @IronSanHybrid ale ostatnio bardziej mu jbzd i pani redaktor w głowie.

konto usunięte

4

@Kompletny Cicho bo się kapną która.

konto usunięte

4

@Avada Kedavra no przecież nie ta największa.

5

@ArdoFCB
Cześć Ardo!

konto usunięte

4

@Avada Kedavra Przeceniasz ich... Iron dba o OpSec i się dobrze maskuje =D

1

@IAmBackCules Przecież posty @D_Myrdal widzę od wczoraj albo przedwczoraj dopiero, więc jak mogę z nim tworzyć jakieś kółko? :D

1

@ArdoFCB Tak i atakują zawsze w tym samym gronie :D

konto usunięte

7

@kamilo0066 no widzisz, Ty jesteś zazdrosny bo nikt nie chcę Cię atakować.

konto usunięte

10

@kamilo0066 dołączył w czerwcu 2020 i od razu zaczął od wychwalania „jedynie słusznej partii”. Przypadek? Nie sądzę.

Komentarz usunięty

konto usunięte

0

@D_Myrdal Fajny watek :D Dzięki co się uśmiałem to moje!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?