- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1198 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1198 Culés
2
Z cyklu: "Kiedyś to było"
https://www.fcbarca.com/84168-oficjalnie-arthur-zostanie-pilkarzem-barcelony.html
;)
4
@Kapitan hawk Mylą się użytkownicy oj mylą
Jeśli miałbym napisać coś więcej na temat Arthura, to jest on zdecydowanie pomocnikiem jakiego Barcelona w tej chwili potrzebuje. Ma DNA Barcy. Widziałem go w wielu meczach Gremio i w praktycznie każdym spotkaniu zachwycał swoją grą. Jeśli ktoś myśli, że jest nowym Douglasem, to się grubo myli, bo Arthur to inna połka. Jest pomocnikiem jakiego szukamy od czasu odejścia Xaviego - głęboko rozgrywającego. Arthur to świetnie grający zawodnik pod presją, pod dużym pressingiem. Świetnie chroni piłkę, trzyma ją bardzo blisko nogi. Znakomicie potrafi rozegrać i kontrolować tempo gry - w odpowiednim momencie tę grę przyspieszyć lub gdy drużyna tego potrzebuje - uspokoić. Jest zawodnikiem bardzo inteligentnym. Potrafi bardzo dobrze rozrzucić grę, jest również szybki, mobilny, ma znakomitą technikę i dość często drybluje. U brazylijskich pomocników często jest tak, że pod presją wybijają piłkę, jednak Arthur zachowuje spokój. Stara się rozegrać i nie panikować. Jest pomocnikiem również bardzo kreatywnym, który w odpowiednim momencie może posłać zabójcze prostopadłe podanie. Kogoś takiego pomoc Barcy potrzebuje. Arthur to także piłkarz, który radzi sobie świetnie w grze obronnej. Bez problemu zagra także jako defensywny pomocnik. Ma świetną wizję gry i przegląd pola. Bardzo dobrze radzi sobie w grze kombinacyjnej. Nie jest nowym Douglasem, bo nie może nim być najlepszy pomocnik ligi brazylijskiej, rewelacja Brasileirão 2017 czy najlepszy zawodnik finału Copa Libertadores mimo, że w drugim meczu zagrał tylko 45 minut. Arthur jak za taką cenę to znakomity transfer i uważam, że wypali. Po prostu dajmy mu trochę czasu i zaufania. Jeśli miałbym wymienić zawodnika, do którego jest podobny stylem, to na pewno Modrić, Xavi lub Verratti.
Vamos, Arthur!
1
@Janiama jest też zawodnikiem, który notuje regres i na chwilę obecną nie daje nic drużynie. W 15 minucie meczu ostatnio wyglądał jakby po 10h z kopalni wyszedł.
Nie dziwi mnie, że akurat on poszedł pod młotek.
0
@elmayakos Tylko dodałem kibica komentarz