La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1761 Culés

3

Kolejny transfer pokroju sprzedaży Villi, Eto'o, Alvesa, Ibry. Ten klub to znakomity przykład jak można się frajerzyć.

4

@antymadrista1 Przecież Arthur nigdy nawet się nie otarł o wielkość i klasę piłkarską tych zawodników

0

@damianex10 chodzi o to jaki robimy deal. Pjanic warty jest max 30mln. Oddajemy zawodnika który jest o 7 lat młodszy i dostajemy gracza na 2 -3 sezony z dopłatą jedynie 10 mln. Brawo dla Juventusu.

2

@antymadrista1 no właśnie, Pjanic jest warty max 30mln, a Arthur max. 40. Wszystko się zgadza

0

@antymadrista1 a Arthur ile jest warty?

0

@Bagsik88 60 mln

0

@Striker jasne, na stronie Juventusu cieszą się, że sprzedają gościa który od 1.5 roku nic nie gra. Powitajmy go z otwartymi rękami.

0

@antymadrista1 chyba nie bardzo....nawet według transfermarkt, który zazwyczaj zawyża wartość piłkarzy. Na pewno nie gra tyle i aż tak dobrze na taką wartość.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?