La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 690 Culés

5

Propagandysta KO i Trzaskowskiego na twitterze niejaki kondominium wpadł w amok po opublikowaniu sondażu kantar dla TVN w której Duda wygrywa 2 turze z Trzaskowskim 47%-45%;p Żeby nie było ja do kantara też mam wiele zastrzeżeń ale to duża sondażownia i ma pewnie dostęp do większych sondaży a te pokazują całkiem inne wyniki w 2 turze niż te które są przedstawiane dla mediów;)

https://x.com/LewitujacyUmysl/status/1276159804688478209

2

@Europejczyk1980 Sondaże nie mają pokrycia z tym co będzie w niedzielę ;)
Myślę, że Duda będzie mieć około 45% i jedynie Hołownia może go pokonać, wchodząc do drugiej tury ;)
Choć oczywiście kluczowa będzie debata oko w oko, gdzie nie ukrywajmy RT ma największe gadane ze wszystkich, a merytorycznie przegrywa tylko z Bosakiem, więc pewnie kompromitując Dudę przed widzami może ogromnie zyskać. Hołownia mógłby mieć problem żeby przegadać Dudę :)

konto usunięte

3

@Europejczyk1980 Podali frekwencje 58%, myślę że będzie dużo wyższa a ona sprzyja RT.

konto usunięte

2

@Barca_Big_Moment Jeżeli frekwencja będzie ponad 60% to Duda nie będzie miał więcej niż 41%

konto usunięte

1

@Europejczyk1980 kolejny którego boli wielkie Kondominium.

0

@Barca_Big_Moment Już @Ratamahatta zauważył, że Trzaskowski niezbyt dobrze sobie radzi w debatach i rozmowach 1 na 1 z dziennikarzami;) Popatrz jak wypadł w TVP bardzo blado i nie tylko na debacie o prezydenturę Polski ale i na tej o prezydenturę Warszawy więc wątpię czy cokolwiek zyska po potencjalnej debacie przed 2 turą. Nie wiadomo zresztą czy taka debata w ogóle się odbędzie;) Szkoda że Hołownia nie ma szans na:/

2

@Janiama Akurat ta frekwencja jest bardzo prawdopodobna;) Wczorajszy sondaż IPSOS był na podstawie rzekomej frekwencji 92% co jest kompromitujące;) W końcowych podsumowaniach nawet sama pracownia przyznała że frekwencja ta jest mocno na wyrost i obstawia raczej taką do 60%;)

0

@Kompletny No jeżeli to jest dla ciebie autorytet to gratuluje a słowo "wielkie" patrząc na jego niektóry wpisy może być dla ciebie kompromitujące;)

konto usunięte

1

@Europejczyk1980
nowy w internetach?

0

@MarioVeB! Mógłbyś sprecyzować co masz na myśli?:)

1

@Janiama Mam nadzieję, że RT da radę pokonać Dudę ;)
Trzymaj się Maćku, czytałem wywiad mega ;)

konto usunięte

2

@Barca_Big_Moment Dziękuje, łatwo nie będzie z wygraną bo wiedzę że inni kandydaci atakują RT a nie Dude.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?