- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 729 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 729 Culés
32
Podsumujmy działania Bartomeu na przestrzeni ostatnich lat :
- Setki milionów w błoto
- Oddawanie graczy za pół darmo
- Afera Barcagate
- Afera z 13-ventures
- Brak szacunku dla piłkarzy i trenerów( oferowanie Rakitića do PSG w brew jego woli, zwolnienie Valverde w okropny sposób, wypychanie Arthura wbrew jego woli etc. )
- Płacenie piłkarzom zbyt dużej ilości pieniędzy
- Zatrudnianie byłych piłkarzy do klubu na stanowiska do których nie są przygotowani ( np. Abidal)
- Zatrudnienie beznadziejnego sztabu fizjoterapeutów
- Brak jakiegokolwiek planu na odmłodzenie kadry
- Brak jakiejkolwiek strategii transferowej
- Tuszowanie innych błędów poprzez duże transfery
- Konflikty z piłkarzami
Jak można narobić tyle złego w tak krótkim czasie... To jest autorski przepis Josepa Marii Bartomeu na zdemolowanie klubu.
1
@Sznejk Ale to jest jednak fenomen, że jeszcze się trzyma stołka :D
9
@Coutinho007 Ten trypletu z sezonu 14/15 utrzymał go na stołku... Niby fantastyczna rzecz ten trypletu ale ile złego się przez niego stało...
0
@Sznejk
"Zatrudnienie beznadziejnego sztabu fizjoterapeutów"
Ty wiesz ile lat oni są już w 2 tym klubie, ze takie bzdury opowiadasz?
:Brak jakiegokolwiek planu na odmłodzenie kadry"
Co za Pier... Od przyjscia Ter Stegena trwa odmłodzenie kadry. Co okienko przychodzi zawodnik 23-24 letni. Pokazać ci srednia czy sam sobie obliczysz?
0
@MarioVeB! Z tymi fizjoterapeutami to chodzi o to że są ogromne problemy, nie jest przypadkiem że ostatnio są ogromne problemy z kontuzjami ( faktycznie mogłem się jaśniej wypowiedzieć w tym temacie). Bartomeu to osoba która powinna się zająć tymi problemami i poszukać rozwiązania.
Średnia zespołu wynosi 27,8 - nieźle
Średnia podstawowej 11 (MATS, Pique,Lenglet, Alba, Roberto, Busquets, De Jong, Vidal, Messi, Suarez, Griezmann) wynosi 29,7 ! - Jest to niezbyt dobra i niepokąjąca statystyka.