La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1193 Culés

16

Sytuacje Arthura można porównać do sytuacji pewnego chłopaka u mnie w pracy. Jest pracownik, który miał problemy z dycyplinarne(były spóźnienia i jakieś problemy zdrowotne), ale gdyby tylko chciał, to byłby jednym z najlepszych w firmie, to było po nim widać. Akurat wczoraj mu podziękowali. Podałbym 5 innych osób do zwolnienia. Podobnie w Barcelonie jest kilku zawodników, których bym nie widział, ale na to kto będzie grał w Barcelonie mam prawie taki sam wpływ jak na to kto będzie pracował w robocie. No, może jakby Brygadziści poprosili mnie o opinie, ale też wątpię, bo mam swoich znajomych z którymi od czasu do czasu imprezuje i nie mógłbym być obiektywny.

Komentarz usunięty

0

@Hushovt U nas też jest w robocie taki Bartomeu i niestety jest kierownikiem. Tacy ludzie nie powinni być na wysokich stanowiskach, bo nie mają odpowiednich kompetencji.

1

@daniel32778 "ale gdyby tylko chciał, to byłby jednym z najlepszych w firmie"

Wiesz na czym polega problem? Na tym, że mu się nie chce bo ma firmę w czterech literach. Każdy pracodawca woli mieć nieco gorszego pracownika który zawsze pracuje tak jak powinien, czasem nawet zostanie po godzinach i generalnie może na nim polegać. A na tym jednym pracowniku polegać nie może.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?