La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1166 Culés

1

Ja naprawdę wciąż wierze, że ta saga z Arthurem to jedna wielka plota i nie dojdzie ona do skutku . 23 latka z ogromnym potencjałem na 30 latka bez formy za 10 mln ? Nie mam słów na to co się dzieje z tym klubie...wałek na wałku, a do kieszeni tych złodziei z zarządu leci kasa. Oni plują na ten klub. Jestem kibicem Barcy od 15 lat i nie wierze do czego doprowadziły rządy Bartomeu. Oddałbym tryplet z 2015 byle ta banda wyleciała z klubu po tamtym sezonie...

0

@Janas11224 jak tryplet też został zdobyty za Bartomeu

0

@mikiiki ale po tryplecie wygrał wybory, a miał już lecieć ze stołka

0

@Janas11224 ja myślę że chcą postawić na taki środek de jong, Pedri,Puig, moriba docelowo i potrzeba wypelnić luke na w lata i mysle ze vidal, pjanic ,Rakitic odejdą następcy są ske Pedri i Moriba czasu potrzebują być może ktoś jeszcze dojdzie do środka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?