La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1811 Culés

0

Jak myślicie Rakitic i Vidal odejdą po przyjściu Pjanicia? Bo przecież muszą zrobić miejsce młodym tylko pytanie czy obydwoje czy tylko jeden z nich a jak tak to który?

1

@Kwiatek67 moim zdaniem odejdą obydwoje nie ma sensu ich trzymać 2 i pijanicza


2

@Kwiatek67 oby we dwóch odeszli.

2

@Kwiatek67 Ja bym chciał, żeby Rakitić jeszcze został (ale to dlatego, że bardzo go lubię :D). No, a Pjanicia spotka taki los w Barcelonie jak mówili w La Liga Bonita.

konto usunięte

3

@Kwiatek67
Vidal i Ivan wypełnia kontrakty .Czyli odejda w 2021.

1

@IronSanHybrid No w ostatnich meczach to Rakitic naprawdę gra dobrze może dobrze zrobiła mu zmiana trenera i odpoczynek i a to nie widziałem jeszcze będę musiał zobaczyć dzięki ;)

0

@MarioVeB! To trochę przepych w pomocy będzie bo dołączyć ma jeszcze Matheus Fernandez chyba że Barcelona zamierza tylko na nim zarobić od razu go sprzedać i nie zapominajmy o Aleni który wróci z wypożyczenia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?