- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 770 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 770 Culés
3
Dalej nie wiem, czy ja jako obuwatel RP ale mieszkający na stałe(mam tylko obywatelstwo Polskie) poza granicami Polski, obowiązuje mnie cisza wyborcza?
Ktoś coś wie:)
Pytam tylko z ciekawości:)
2
@SHIBA Też ciebie obowiązuje.
1
@SHIBA https://tvn24.pl/polska/pkw-cisza-wyborcza-nie-obowiazuje-za-granica-ra588565-3316130
1
@SHIBA A spróbuj złamać ciszę to zobaczysz. Chłopaki z oddziałów antyterrorystycznych już glany szorują i czekają
0
@Chwytliwy ok, a jak będę miał dwa paszporty, wiec bede obywatelem dwóch krajów, jak to wtedy wygląda? Ktoś coś.
0
@IronSanHybrid to jest info z 2015 roku coś się zmieniło?
0
@PatrykBarca Ja byłem w desancie 6 lat czekam i zapraszam! :D
0
@SHIBA Wiesz co na 100% Ci nie powiem, ale raczej nic się nie zmieniło. Jeśli jesteś za granicą to możesz tam normalnie poruszać ten temat, agitować itd. No, ale np. podczas ciszy nie możesz tu na La Rambli czy na innych polskich stronach tego robić przynajmniej ja to tak interpretuję.
1
@IronSanHybrid ok, a wiesz coś na temat jeśli ktoś ma podwójne obywatelstwo. Co wtedy?
1
@IronSanHybrid Aha rozumiem, nie taki jest mój cel. Pytam z czystej ciekawości i nic więcej. Do trola mi daleko.
0
@SHIBA To nie ma nic do rzeczy :D Jeśli chodzi Ci tylko o przestrzeń zagraniczną to myślę, że tak jak mówił były przewodniczący PKW. W Hermeliński nie obowiązuje Cię ona poza granicami kraju.
1
@IronSanHybrid dzięki za info.