La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1754 Culés

konto usunięte

25

Komentarz usunięty

38

@tristan87 niech jeszcze z białego domu zrobią dom

27

@tristan87 Nie sprawdzałem czy to prawda, ale jeśli tak to trochę się nie dziwię, że ludzie mają dość "poprawności politycznej"... Bo to nie jest poprawność polityczna, to jest czysta i wprost głupota

0

@Bykunn Była akcja przeciw rasizmowi i część firm usuwała np stereotypowiy wizerunek czarnej służącej tylko oni odwalili taka głupotę.

konto usunięte

0

@tristan87 pozostaje miec nadzieje ze takie firmy szybko splajtują

0

@Explode L’Oreal splajtuje xDDDDD Lepszego zartu dzisiaj nie przeczytam xDDDDD

Ich polroczne sprzedaze to 10-15 bilionow. L’Oreal kontroluje ten market.

konto usunięte

0

@YoNoEntiendoNada nie takie marki upadały, zwłaszcza że w tej branży kosmetycznej jest wiele innych świetnych firm

0

@Explode Tak, z czego czesc nalezy do L’Oreala. To tak jakby powiedziec, ze Coca-Cola moglaby upasc, bo sa inne opcje.

konto usunięte

0

@YoNoEntiendoNada o Nokii kiedyś tez tak pisali, była numer jeden a na rynku a teraz ledwo cena akcji po 3 euro chodzi, to samo z Kodakiem, w takich branżach wystarczy zrobić jeden błąd żeby z giganta zrobić firmę która ledwo zipie.

poza tym patrząc na giełdę LVMH(Louis Vuitton Moët Hennessy) ma większe udziały i przychody od L'Oreal

0

@Explode LVHM to konglomerat ktory operuje w kilku roznych sektorach, stad wieksze obroty niz L’Oreal, ktory zajmuje sie jedynie rynkiem pieknowciowym, a koniec koncow zysk w postaci 7 bilionow jest nieduzo wiekszy niz 4-bilionowy zysk L’Oreala, ktory ma prawie dwa razy mniejsze obroty, wiec lepiej wychodzi na pojedynczych produktacg.

Ich rynek nie moze byc porownywany do technologicznego (przyklad Nokii), gdzie ciagle zmiany moga cie szybko zeochnac z piedestalu. Kiedy pojawia sie cos, czego nie ma L’Oreal, to oni albo kupuja odpowiednik albo szybko tworza cos podobnego.

Badzmy realistyczni, jest kilka firm ktore praktycznie maja monopol na niektorych rynkach, na ktorych licza sie tylko 3-4 wielki grupy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?