La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1768 Culés

6

Czy nie dałoby się do Juventusu wraz z Arthurem wysłać także pewien francuski wynalazek, człowieka bez pozycji i to dosłownie na boisku, który jak już wtoczył pierwszą bramkę obsypywał się confetti, a teraz nie jest w stanie prosto w murze ustać i w 93 minucie w czasie kontry dokładnie jednej cholernej piłki zagrać ?
Czy ten kloc musi naprawdę choćby symbolicznie pojawić się na boisku? Wolę przegrywać z Collado i Fatim w składzie niż remisować z tym typem, który o sobie mówi, że stoi na "jednej półce z Ronaldo i Messim"

0

@panczo Który Francuski? bo mamy aż 3... no 4 z tym, że jeden to gracz na 1 skład.

konto usunięte

1

@panczo Griezmann to kapitalny piłkarz, co pokazywał chociażby w reprezentacji Francji. Uważam po prostu, że jego ściągnięcie do Barcelony mogło być błędem, gdyż nie ma tutaj dla niego takiej pozycji, na której on by grał. I to jest poważny problem, że zarząd po prostu chciał ściągnąć głośne nazwisko. Może ktoś znajdzie na niego jakiś pomysł, bo pakowanie go na skrzydło to tylko pogłębianie problemu.

O Griezmannie można powiedzieć wiele, ale umiejętności piłkarskich to bym mu nie odbierał.

0

@NeroTFP drybling = 0; szybkość = 0, to za co te 120 mln ? Takie pieniądze, moim zdaniem, płaci się za zawodników decydujących, bo póki co w Barcelonie max co on pokazał, to zasuwania od pola karnego przecinika do pola karnego swojego i z powrotem (UWAGA!) w meczach w których mu się chciało.
strzałów za bardzo nie pokazał, niekonwencjonalnych zagrań nie pokazał, to pytam się po co go trzymać, skoro on nie jest żadną wartością dodaną do zespołu ? Już naprawdę bardziej przekonująco wygląd Braithwaite, który zagrał znacznie mniej meczy i kosztował kilka razy mniej. Griez w tej chwili to tak strasznie przeciętny gość, który absolutnie nic nie wnosi do drużyny. A jego umiejętności piłkarskie ? Nawet jeśli je ma, to co z tego, jeśli ich nie pokazuje i trzyma zakopane w ziemi jak biblijne talenty...

1

@panczo Jak dla mnie to on nie pasuje tutaj profilem zawodnika od taki wyrobnik czujący się dobrze w strefach gdzie Messi biega.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?