La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1439 Culés

1

Moje odczucia co do niektórych zawodników po meczu
Umtiti-liczę że odejdzie
Rakitić-ok po przerwie gra dobrze ale dla mnie to nie jest zawodnik na Barcelonę-plus błąd, który kosztował nas stratę gola
Braithwait-nie chcę snuć za szybkich wniosków ale on nadaje się póki co na zespoły typu Mallorca-Leganes.....
Fati-nasza przyszłość, jednak nie teraźniejszość- Transfer Lewoskrzydłowego to podstawa, jakby Griezmann tak zagrał(również słabo) to każdy by po nim jechał
Pique-cały mecz grał dobrze ale w końcówce nie potrafił zachować zimnej krwi-myślę że któryś piłkarz albo nawet Araujo, powinien po woli wchodzić w jego buty(LEGENDA)
Vidal- waleczny ale Barcelonie potrzeba czegoś więcej

1

@Messibestplayerintheworld Co do Fatiego: owszem, gdyby Antek zagrał tak jak Ansu dzisiaj to byłby jechany. Tylko Fati jest 12 lat młodszy i nie wchodził do zespołu jako wielka gwiazda futbolu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?