La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1521 Culés

2

Jak dla mnie to i klub i Arthur zachowują się fatalnie. Prawda jest ze robienie transferów za plecami zawodnika nie jest fair i nie powinno się oferować gracza nie wiedząc czy akurat chce iść do tego klubu. Ale fakt jest taki ze Arthur nie pokazał narazie nic a to ze nie potrafi popracować nad swoją sylwetka i jeszcze łamał zakazy jadąc na snowboard pokazuje ze nie traktuje tego tak jak się od niego oczekuje. Odnoszę wrażenie ze wielu zawodników przychodząc do Barcy spoczywa na laurach i są wielce oburzeni gdy grając słabo ktoś kwestionuje ich dalszy pobyt w tym klubie. Obrażanie się i nie granie w rozgrywkach pokazuje ze Arthur to jeszcze mentalnie dzieciak

0

@AlwaysBlaugrana no tak ale skutki pandemi ciężko jest przewidzieć RM tez musiał sprzedać zawodnika do interu.Gdyby tej pa demi nie było i klub musiał tak zrobić to rozumiem ale tu trochę tsk wyszło.

1

@AlwaysBlaugrana ale to nie jest tak, że klub na siłę proponuje Arthura. To Juventus się na niego uparł. Barcelona przecież rozmawiała z Juventusem na temat różnych piłkarzy. Tak jak choćby Semedo który sam chciał odejść.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?