La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1418 Culés

8

Cieszę się że Xavi nie został trenerem w styczniu przecież ten zarząd zrobił by z niego kozła ofiarnego kazał by mu wystawiać zawodników jakich oni chcą a potem by go jeszcze zwolnili albo sam by odszedł dlatego poczekajmy jeszcze rok i miejmy nadzieję doczekamy się spoko prezydenta (mam na myśli Fonta)

0

@Kwiatek67 a kogo zarząd kazał wystawiać?

0

@cat_r37 Kazał wystawiać Setienowi więcej młodych wiem wiem to na plus bo młodzi ogrywają się itd ale wydaje mi się że powinni obdarzyć go zaufaniem większym bo jak wiadomo wyników nie ma i tak po cichu zastanawiam się dlaczego czy odgórnie ktoś ustala składy czy też nie

1

@Kwiatek67 no jeśli sam z siebie by ich nie wystawił biorąc pod uwagę, że żaden z nich nie gra gorzej niż rywale (a Riqui nawet o wiele lepiej) to jak dla mnie dyscyplinarka z miejsca.

1

@cat_r37 No tak Puiq ostatnio pchał piłki do przodu widać było u niego głód gry i miłość do klubu( wystarczy spojrzeć jak się cieszy z gola kolegów) będziemy mieli z niego pociechę tak samo z Fatiego myślę że rok dwa i to będą prze koty ;) tylko musi ktoś ich odpowiednio poprowadzić oczywiście

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?