La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1126 Culés

2

Valverde odszedł i wszystko zaczęło się sypać.. Jak mówiłem żeby został do końca sezonu to się śmialiście.. 2 lata i dwa tytułu LL. Valdka nie ma i tytułu też nie ma.

2

@Szicek10 nawet pk nie bedzie.

2

@Szicek10 Liga się jeszcze nie skończyła. Na ten moment mamy większe problemy:
- budżet
- zarząd
- piłkarze

Trzeba zaatakować u samego źródła. Na chwilę obecną wydaję mi się, że zmiana trenera nic nie da.

0

@Szicek10 Valverde raczej wygrałby tryplet bo miał na szanse, jak narazie to obecny trener przegrywa nam tytuły.

1

@elmayakos Fakt nie skończyła się, ale praktycznie ją przegraliśmy już. Zawsze trener może coś zmienić, może odstawić zawodników, których w ogóle nie widzi w składzie a dać szanse tym z potencjałem. Zawsze po przyjściu nowego trenera każdy zawodnik ma czystą kartę (nie patrząc na MATSA, Leo)

0

@Szicek10 Nie znam sytuacji od środka ale jeśli chcesz wdrożyć do klubu swoją wizje a buntuje Ci się Messi z Suarezem bo coś im nie pasuje to nie ma szans, żeby coś takiego ogarnąć.

Musiałby ich posadzić na ławce, a wiadomo, że żaden trener tego nie zrobi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?