- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 835 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 835 Culés
1
Andrzej Duda uzyskał najwyższy indywidualny wynik od wygranej Aleksandra Kwaśniewskiego w 2000 roku, z kolei wynik Trzaskowskiego jest słabszy od Tuska (2005) i Komorowskiego (2010, 2015).
Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/autor/lukasz-szpyrka/news-wybory-prezydenckie-wieczor-wyborczy-w-sztabie-trzaskowskieg,nId,4582016#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
1
@MESSIah16 To nadal zajebisty wynik patrząc na to co się działo z Kidawą.
3
@MESSIah16 Możemy też porównać do czasów II RP jak masz ochotę :D A jednak najbardziej miarodajne jest to, że Duda uzyskał mnie niż PiS rok temu, a Trzaskowski więcej niż KO. Mimo że to inne wybory to były najbliżej i najlepiej oddają obecne realia
0
@Chwytliwy Z Kidawą się w sumie nic nie działo, po prostu przestali ją promować. Nie wiem czy taki zaj*bisty wynik. Chociaż jak na taki krótki okres czasu i praktycznie brak programu to wynik uzyskał dobry.
1
@elmayakos Mial lepszy wynik niż całe KO rok temu , no to jest naprawdę świetny wynik i patrząc także na to jak KO jest mocno hejtowane przez polaków.
0
@Chwytliwy Jeśli przyjmiesz takie kryterium to spoko, z tym, że wtedy KO (PO) było chyba w swoim najgorszym momencie. Jedyne z czym mi się kojarzyli na tamten moment to "Konstytucja" i AntyPIS.