- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1800 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
99
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1800 Culés
1
Wszyscy hejtuja Pjanica że dziadek bez formy jakby zapomnieli ile lat ma np Messi czy Suarez. Niech chłop chociaż pogra 3-4 sezony na dobrym poziomie to będzie z niego mega pożytek jak za Paulinho
0
@nuter27 Co ma do rzeczy to ile lat ma Messi skoro to nadal najlepszy piłkarz na świecie bez którego Barca nie wygrałaby połowy tego co wygrała w ostatnich latach a i nadal wykonuje taką pracę jakiej nie wykonuje żaden inny piłkarz bo od żadnego innego piłkarza klub nie jest tak uzależniony jak Barca od Messiego. Zresztą kiedy ostatnio Messi był bez formy? XD Trzeba zacząć też od tego że mimo wszystko Messi bez formy będzie potrafił odmienić losy meczu czyli strzelić bramkę i np. zaliczyć asystę (co jest już standardem) i nadal będzie lepszym piłkarzem niż taki Griezmann.
0
@MaŁolat to że w dzisiejszych czasach jak sportowiec ma 30 lat to nie znaczy że jest dziadkiem i spokojnie może pograć do 36 roku jeśli się będzie dobrze prowadził. Niech Pjanic zagra 3 fantastyczne sezony które pozwolą nam zdoby 3x LM i ludzie będą go do Xaviego i Iniesty porównywać. Niczego się nie nauczyliście po Paulinho... Typowe polaczki tylko marudzic
0
@nuter27 Nigdzie nie napisałem, że Pjanić jest słabym piłkarzem czy coś w tym stylu ale to, że jest obecnie bez formy to jest po prostu fakt bo jeśli śledzisz mecze Juve to powinieneś to zauważyć. Podałeś po prostu zły przykład bo Messi nawet za rok czy dwa nadal będzie jednym z najlepszych piłkarzy na świecie (i pewnie najlepszy u nas) i Barca nie wydała na niego żadnej kwoty tylko wychowała go a on odwdzięczył się zapewniając nam nie jedno trofeum a kupno w tym momencie piłkarza za ponad 60M, który ma 30lat i który gra na pozycji na której akurat piłkarzy mamy i potrzebujemy wzmocnić inne formacje jest po prostu idiotyzmem. Jeśli weźmiemy też pod uwagę to, że średnia wieku zespołu idzie cały czas w górę i Barca zamiast odmładzać zespół i stawiać na piłkarzy, którzy będą stanowić o silę tego zespołu przez najbliższe kilka lat (tak jak zrobili w przypadku Ter Stegena czy Lengleta) kupują gościa, który ma 30 po tym jak kupili Braithwaita i Griezmanna za którego w dodatku dali kolosalne pieniądze. Kupują piłkarza za ponad 60M a za 2-3 sezony nie odzyskają nawet połowy tej kwoty i albo dostaną grosze albo oddadzą za darmo i problem jest taki, że w pomocy mamy praktycznie samych weteranów po 30 - Rakitić 32, Vidal 33, Busquets 31 a teraz dochodzi 30letni Pjanić. Pozyskujemy typowego ŚP a nam potrzeba czego innego - kogoś kto pociągnie akcje do przodu, wejdzie w drybling czy zagra jakąś fajną piłkę (do przodu a nie wszerz boiska).