La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1277 Culés

konto usunięte

3

https://zapodaj.net/c20b4b3db2292.jpg.html
Pierwszy transfer przeprowadzony i to jakiego dzika.

konto usunięte

1

@MichVeB Sztos, bierz Upamecano jeszcze. :)

2

@MichVeB TV do wymiany a Ty kasę na transfery marnujesz :P

konto usunięte

2

@FeloRPS Pomyślę,jak nie znajdę jakiegoś Włocha to może kupię Upamecano.Na pierwsze okienko szykuję jedną bombę transferową.

konto usunięte

2

@MichVeB Oki, Upamecano to dzik jak ich mało, jak dla mnie śmiga aż miło na srodku. :)

Gram Lipskiem jak coś. :)

3

@MichVeB Orkun Kökcü ma niską klauzulę, a ciekawy grajek do kariery. Weź sobie go sprowadź. Nicolás De La Cruz też kozak.

1

@MichVeB W Milanie trzeba po prostu dbać o takich graczy jak Romagnoli, czy Donnarumma i pościągać trochę talentów. No i oddać złom na szrot.

1

@MichVeB Ja w fifie zmieniłem West Ham na BVB i ściągnąłem jakiegoś Iworyjczyka na skrzydło (zastałem tam miernego Politano), którego znalazł jeden z moich skautów, więc też radzę z nich korzystać, bo niezłe perełki można tam znaleźć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?