La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1288 Culés

5

Sociedad do przerwy przegrywa 0:1 z Getafe.
Po wznowieniu rozgrywek:
3 porażki (w tym przekręceni z Madrytem)
1 remis
Bilans 2:6
W najbliższy piątek mecz z espanyolem u siebie. Czuję, że Imanol Alguacil wyleci z hukiem a jego największym osiągnięciem będzie pomysł na ustawienie drużyny przeciwko rzutowi wolnemu w wykonaniu Leo...
No dobra, wyeliminowali jeszcze Real w Pucharze Hiszpanii :D

2

@Kapitan hawk Ogólnie Sociedad po tej przerwie gra słabo. Odegaard slabiutko a jak jego nie ma to jest ciężko.

1

@Encore Wilian Jose, Isak, Oyazabal, Portu, Januzaj, Odegaard - z wymienionych tylko Oyazabal po wznowieniu rozgrywek strzelił bramkę. A "na papierze" niezły ogień z przodu mogłoby się wydawać...

1

@Kapitan hawk Przed przerwa mi się mega podobali. Nvm ale może ten okres trochę im zamulil.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?