La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1193 Culés

0

Duda zaapelował o organizację wspólnej debaty przez trzy największe telewizję. Czyli w sumie propozycje debaty organizowanej tylko przez TVP odrzuca. Aczkolwiek ostatecznie i tak pewnie by wziął w niej udział.

0

@barcelonaLM raczej bal się debaty organizowanej tylko przez TVN

konto usunięte

0

@barcelonaLM może być ciekawie,typ z tvp atakujący Rafała,z tvn Andrzeja,a Polsat zgłupiej :D

konto usunięte

1

@barcelonaLM A tu wchodzą pozostali kandydaci i nagle Duda i Trzaskowski głupieją i nie wiedzą co powiedzieć.

0

@barcelonaLM To jest spoko pomysł. Czy kiedyś nie było takich debat że byli dziennikarze z różnych stacji? Tylko wiesz, że to obecnie niemożliwe? To by wymagało żeby usiąść i wypracować jakieś wspólne zasady.

0

@Bykunn Przed wyborami na prezydenta Warszawy była taka debata, a TVP już wtedy było mocno propagandowe

0

@barcelonaLM Za tych czasów już debat nie oglądałem :D Wcześniej też były na bank. No jakby byli w stanie to zorganizować to spoko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?