La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

konto usunięte

8

Dlaczego ludzie głosują ciągle na PiS albo PO?

konto usunięte

3

@barcelonistka1899 ja głosowałem na Hołownię:P

1

@barcelonistka1899 Bo nie widzą innej alternatywy

9

@barcelonistka1899 Bo tak sugerują główne media.

konto usunięte

4

@barcelonistka1899 Bo głosują bardziej przeciw niż za, najwięcej słyszą o PO i PiS. Takie mamy media że najwięcej pokazują tylko te partie.

1

@barcelonistka1899 Ponieważ najwidoczniej ludziom nie wiedzie się w ostatnich 15 latach na tyle źle żeby chcieli to zmieniać.

0

@barcelonistka1899 Bo media napuszczają na siebie zwolenników tych partii i nawet jakby ktoś chciał się wyłamać i zagłosować na kogoś innego to w tyle głowy ma "ale co jak ja nie zagłosuje na PO/PIS i wygra ten drugi?". No i bardziej ze strachu przed tym że wygra ktoś kogo oni nie lubią głosują na partię która teoretycznie ma najwieksze szanse na pokonanie tego znienawidzonego przeciwnika (nawet gdyby ta partia nie miała najlepszego planu na Polskę).

2

@barcelonistka1899 Syndrom sztokholmski.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?