- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1262 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1262 Culés
2
Ten trener nie ma planu B ani C. On nawet nie ma planu A. Valverde przy niekorzystnym wyniku potrafił grać od 50 min 4 napastnikami a ten wpuszcza jednego na 10 min a drugiego na 1 mając trzech zdrowych wybieganych zawodników i 5 zmian. Jaki był sens wprowadzania Roberto jeszcze na lewa stronę? Kolejny ważny mecz przewalony przez tego trenera. Nieraz dyskutowałem tutaj z obrońcami Setiena ale powiem to jeszcze raz. Ten trener jest za słaby na nasz klub i powinien odejść po sezonie jak nie wcześniej. Cały okres przygotowawczy nic nie da. On nie ma pomysłu na swoje zespoły.
6
@rafik300010 Valverde też zmian nie robił, już teraz go tak nie wybielajcie.
0
@Avada Kedavra kiedy trzeba to robił. Getafe na wyjeździe, Sevilla na wyjeździe i jeszcze kilka innych meczy by się znalazło gdzie rezerwowi wygrywali mecz. A teraz wchodzi Griezmann jak Błaszczykowski z Japonią na powąchanie murawy.
0
@Avada Kedavra Chyba nie bardzo, mylisz się.
https://www.fcbarca.com/92272-marca-ernesto-valverde-dal-swoim-rezerwowym-najwiecej-szans-na-gre-z-grona-wszystkich-trenerow-laligi.html