- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1582 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1582 Culés
0
Zakładając że okno transferowe nam nie wyjdzie (no halo, Barcelona) to ja chciałbym zobaczyć ustawienie 4-2-3-1, dwóch DP tworzy De Jong i Pjanić (lub Busquets), Messi mocno ofensywna 10, operująca w środku boiska, nie z prawej strony, na lewym skrzydle Fati/Dembele/Trincao, jednak muszą grać uważnie, aby nie zostawiać dziur z tyłu ze względu na jednego pomocnika mniej, ogólnie lewa strona musi grać bardziej zachowawczo. Po prawej stronie Griezmann, grający bardzo nisko, niczym prawy ofensywny pomocnik, mający prawą stronę dla siebie, bardzo dużo operujący nisko, w tym wypadku trzeba by było wreszcie odpalić prawego obrońce który miałby więcej zadań ofensywnych niż obecnie, nie wiem czy Semedo się do tego nadaje, może Emerson, nie wiem. w obronie gralibyśmy 4-4-2, czyli podobnie jak teraz, z tym że na bokach w pomocy byłby Griezmann i lewo skrzydłowy. Griezmann mógłby wymieniać się na skrzydłach ewentualnie, mógłby też wymieniać się z Messim i wtedy operować bardziej jako pomocnik ofensywny (muszą się wreszcie keidyś dogadać), a Messiemu oddać prawą strone i obszar blisko pola karnego. Według mnie nie ma innej opcji żeby ustawić tą drużynę bez tak dużego ograniczania któregoś z zawodników.
0
@Kacper1432 Jak nie wyjdzie. Transferami są Coutinho powracający z wypożyczenia, Aleña powracający z wypożyczenia, Pjanić, Trincão, Dembele powracający do zdrowia, Pedri, Puig, Araujo i nowa umowa dla Fatiego i Leo. I to ma być złe okienko transferowe? ;>