- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1389 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
13
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1389 Culés
2
Podobno takie maja byc ceny za PS5:
PS5 Bez napędu - 399€
PS5 z napędem - 499€
Pad - 59€
Słuchawki dedykowane - 179€
Oryginalna stacja dokująca dla dwóch kontolerów - 29€
Taka informacje podała redakacja ktora wcześniej co do euro idealnie wyceniła oferte nowych Ryzenow 3000 od AMD przed oficjalnym pokazem
4
@BlauGrana1404
100 euro za napęd? Ludzie...
5
@Chakalaka Nie chodzi o cene napędu a możliwość odsprzedaży kupionych gier :)
0
@BlauGrana1404 ciekawe jak xbox,pewnie podobnie ,no nic może za 3 lata się kupi
1
@Chakalaka kompletnie nie rozumiesz ekonomii tego działania.
Nie chodzi o to, że napęd kosztuje 100euro tylko o to, że możesz sobie wtedy kupować gry w media markt, na allegro, pożyczać od kolegi itd. Czyli w skrócie w dupie możesz mieć PS store i nigdy z niego nie skorzystać, a na tym traci sony.
Jak kupisz wersje bez napędu to jesteś zmuszony na kupowanie gier z Ps store i sony od każdej takiej transakcji sobie odpowiedni procent zabierze. W przeciągu 7 lat wyjdą na tym zdecydowanie na plus i taka osoba zamiast przykładowych 400 euro da sony dużo więcej
3
@Striker @Ingiel
Oczywiście macie rację.
Ja jednak nadal wolę kupować gry na fizycznych nośnikach, a odsprzedaży nie mam w zwyczaju.
Tak czy inaczej PS5 kupię niezależnie od ceny.
1
@Jaca27 Raczej podobnie. W ogóle wydają mi sie niskie te ceny. Oczywiście one nie są oficjalne i bazują pewnie na przypuszczeniach. Ja bym się skłaniał do stwierdzenia że wersja z napędem będzie jednak za 599. Zobaczymy
3
@BlauGrana1404 No i spoko. Tyle oczekiwałem, około 2500 złotych.
@Striker Dokładnie tak. Sam zawsze wolę wersje fizyczną.
0
@BlauGrana1404 Słuchawki za 180 euro. Ładnie ich tam w Sony grzeje.