- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1511 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
127
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
11
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1511 Culés
5
Sztab Dudy oficjalnie potwierdził że prezydent nie pojawi się na jutrzejszej "debacie".
6
@Europejczyk1980
Nie chcieli mu podać jakie będą pytania, to bał się kompromitacji :)
1
@Europejczyk1980 to chyba żadne zaskoczenie, albo TVPis albo nigdzie;)
2
@Europejczyk1980
Dlaczego debata w cudzysłowie?
0
@Chakalaka Debata jest wtedy gdy pojawiają się na niej dwie strony, gdy jest tylko jedna to ja to traktuje w kategorii wywiadu;) Jutro będzie wywiad a w Końskich będzie wiec Dudy to nie są żadne debaty. Pierwszy raz w historii wolnych wyborów nie będzie debaty, oba obozy są małostkowe...
1
@Europejczyk1980 Obaj mają naturalnie odmówić i tyle, najwidoczniej dla nich to się nie opłaca i już, polityka.
A demokracja i tak w Polsce ssie już pałe.
2
@Europejczyk1980 Pierwszy raz mamy aż taką patologiczną sytuację w mediach... Na ordynarną propagandę TVP, TVN też odpowiada większą stronniczością w wyborze prezentowanych treści. Mnie nie dziwi taka sytuacja, a niestety prędzej czy później i tak skończy się to na ulicy
1
@Europejczyk1980 powinien być zakaz takich ruchów, a debaty powinny być oficjalne. Jak prezydent może odmówić wystąpienia przed całą polską na parę dni przed wyborami. To jest niedorzeczne
1
@Chwytliwy To z tym ssaniem to i tak delikatnie powiedziane;) Teraz jeszcze moje dzieci chodzą do szkoły ale jak już pójdą na studia to kto wie może razem z żoną wyjedziemy;) Myślimy nad Austrią lub Niemcami głównie Bawarią;)
1
@Europejczyk1980 Niderlandy, mój znajomy mieszka, wspaniałe miejsce do życia, a przyjaciel w Norwegii, tylko pamiętaj, że drogo jest w Norwegii.
0
@Bykunn Nie wiem czy dobrym wyborem nie będzie wyjazd, człowiek aby niepotrzebnie się tym denerwuje a tu może za 20 lat coś się zmieni;)
1
@Chwytliwy Norwegia nawet bardzo droga, gdybyśmy mogli to wybralibyśmy USA ale formalności z tym związane skutecznie nas odstraszają, odległość też robi swoje;) Holandia bardzo ciekawy wybór coś pod Amsterdamem czy Roterdamem jest ciekawą alternatywą;) Myślałem też o Czechach ale żona nie jest tym zachwycona.