La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1919 Culés

11

Ktoś dzisiaj pisał, że Duda dzieli naród. Może ma i rację ale z tego co widzę tutaj na LR to naród najbardziej dzielą wyborcy Rafałka. W postach użytkowników widać pogardę dla wsi i mniejszych miast, emerytów, biorących 500+ czy nie wykształconych. Chcecie równouprawnienia dla tych wszystkich gejów, lesbijek, trans czy kogoś tam jeszcze a sami wyśmiewacie kogoś bez wykształcenia, ze względu na pochodzenie czy poglądy. Nie żebym wrzucał wszystkich do jednego wora ale tak to ogólnie wygląda.

0

@domin682 dla przykładu dodam jeszcze, że znam jednego płaskoziemca ale nie kłócę się z nim o kształt Ziemi tylko toleruję co myśli.

8

@domin682
MOżesz podac kilkanaście takich przykładów. Piszesz, że nie chcesz generalizować, ale dodajesz, że ogólnie to tak wygląda. MOżesz wypisać te pełne pogardy wpisy o wsiach i małych miasteczkach, itd.

0

@pax według mnie nie ma sensu ale tak jest

konto usunięte

8

@domin682
Naród został podzielony już dawno temu przez Jarosława. Wyraźnie i kilkukrotnie nazywał ludzi kanaliami, gorszym sortem, czy też chamską chołotą.

0

@neutrealnykibic ja nie o tym

konto usunięte

0

@domin682 No to podaj a nie najwidoczniej kłamiesz.

0

@Chwytliwy żartujesz?

konto usunięte

0

@domin682 No Ale podaj tą pogardę, podaj komentarze, jakiś link, cokolwiek.

0

@Chwytliwy często tutaj dodajesz jakieś wpisy czyli zaglądasz też w miarę często to powinieneś widzieć co tutaj piszą niektórzy. Sorry ale nie będę tracił teraz czasu na szukanie takich wpisów dla Ciebie. Jeśli jesteś ogarnięty i bystry, a raczej taki jesteś to znajdziesz coś szybko.

konto usunięte

0

@domin682 Ale to ty piszesz o pogardzie, więc podaj te pogardliwe komentarze a nie uciekasz się od dyskusji.

0

@Chwytliwy wybacz proszę ale jestem w pracy. Później poszperam jeśli znajdę czas. Ty też pracuj bo zaraz zjebkę od kierownika dostaniesz

konto usunięte

0

@domin682 Ja obecnie nie pracuje, niestety już nie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?