La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1370 Culés

konto usunięte

17

Ależ to zalecanie się obydwu głównych partii do wyborców konfederacji to jest jakieś kuriozum. Aż się robi słabo. PiS najpierw ukrywało w reżimowych mediach, że coś takiego jak konfederacja istnieje, a potem padały już oskarżenia o ruską agenturę ich polityków i powiązania z Kremlem. Trzaskowski i PO to jeszcze większy obciach. Poglądowo na odmiennych biegunach, Gronkiewicz-Waltz utrudniała marsz niepodległości - Trzaskowski popierał tę decyzję. Mówił, że "nie ma zgody na faszyzm w Warszawie". Podpisywanie jakichś deklaracji LGBT i teksty w stylu "Bardzo bym chciał być pierwszym prezydentem Warszawy, który mógłby udzielić ślubu parze homoseksualnej" już z litości lepiej przemilczeć.
Przmypomina mi sięaż ten odcinek Kiepskich, w którym Ferdek chciał pożyczyć pieniądze od Paździocha i zaczął fałszywie zwracać się do niego "Panie Marianie". Obłuda do kwadratu.

konto usunięte

0

@Ratamahatta Nie widzę żadnego zalecania się do Konfederacji ze strony Trzaskowskiego.

konto usunięte

0

@Ratamahatta Rzecz normalna i naturalna, że obie partie walczą o elektorat, mnie bawi to, że ludzie tak to komentują, jakby polityke od wczoraj widzieli.

3

@Ratamahatta Dobry przykład z tym Ferdkiem:D

2

@Ratamahatta takimi absurdalnymi zachowaniami to tylko skłaniaja ludzi do oddania głosu nieważnego. A to dopiero trzeci dzień po wyborach.

3

@Ratamahatta Zapomnieli po prostu, ze nie rozmawiaja ze swoimi wyborcami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?