La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1546 Culés

8

Tyle psioczycie na Griezmanna, że powinien grać jak na 120mln przystało. A to jego wina, że tyle kosztował? Gdyby przyszedł za 60mln to pisalibyście, że gra spoko czy był by ten sam lament? Ja oczekuję od KAŻDEGO zawodnika takiego samego, wysokiego zaangażowania. Wielkie G mnie obchodzi ile kto kosztował. Skoro Messi czy Busquets są wychowankami to nie mam prawa od nich oczekiwać dobrej gry, bo nic nie kosztowali? I nie próbuję bronić Griezmanna, bo nie gra na max swoich możliwości, ale tylko ślepy nie zauważy jak "koledzy" mu utrudniają adaptację.

1

@swiergol2 No wczoraj to już wybitnie potraktowany został...

3

@Coutinho007 Setien stracił w moich oczach tą sytuacją. I nie tylko ze względu na Griezmanna, ale głównie dlatego, że Barca walczy o mistrza, musi wygrać a on dopiero w 90 minucie wprowadza zawodnika, który zna przeciwnika najlepiej z całego klubu i jest graczem ofensywnym.

6

@swiergol2 Njagorsze było to, że Suarez cały mecz kopał się po czole, Vidal kolejny mecz nic po za szorowaniem anusem po boisku nic nie daje a Setien znowu im dał 90 minut....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?