- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1011 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1011 Culés
6
Jakie jest/było logiczne uzasadnienie takiej zmiany w takim momencie.
Współczuję Antkowi.
3
@Jordi10 Jak grał by dobrze to nawet miałby pierwszy skład, ja współczuję Cules, że muszą oglądać niewypały transferowe.
2
@Jordi10 takie zmiany to parodia i to jeszcze w tak ważnym meczu...
1
@Jordi10 Ważne, że Setien przylizał Suarezowi a co za tym idzie Messiemu. Niech mu ktoś powie, że tak się nie zdobywa szacunku w szatni.
1
@marcin000019 a ja uważam że to trener nie potrafi wpasowac zawodników do klubu, bo mają wszystko żeby tu grać... Ale to trenerzy nie potrafią ich wykorzystać potencjału
6
@Jordi10 Griezman to bardzo dobry piłkarz i fajny człowiek. To jak został Mistrz Świata kosztujacy 120 mln euro tutaj potraktowany po prostu nie przystoi. To nie był policzek tylko to było oplucie przez Setiena Francuza...
Tak mistrzów się nie traktuje, po prostu. Mógł już wogole go nie wpuszczać.
Inna sprawą jest że przy tak beznadziejnym meczu Suareza to już od początku drugiej połowy za Urugwajczyka powinien wejść Francuz... Tylko tradycyjnie nasz trenejro nie ma jaj żeby ruszać kolegów Messiego.
0
@NemeZis93 Dobry klasowy zawodnik nawet przy najgorszej taktyce i na nie swojej pozycji coś będzie grał. Takie jest moje zdanie. Dajesz Messiego na obrone to on by dryblował aż do ataku i dał podanie które stałoby się asystą. Dajesz tam Griezmanna i chłop podać nie potrafi, rozumiesz?
3
@marcin000019 Akurat w tym meczu przydałby się bardziej niż bezproduktywny Luis.
1
@Jordi10 Dokładnie, tymbardziej że kiedy Griezmann gra słabo i niezbyt dużo daje, to Setien nie ma żadnych problemów żeby go zdjąć w 60 minucie. Ale Suarez widać ma jakiś immunitet.
0
@FC1899Barca A jak wpuszczono Villę w dwumeczu z Bayernem (gdy dostaliśmy łącznie 0:7) na kilka ostatnich minut to było ok? David to też MŚ i do tego najlepszy strzelec reprezentacji Hiszpanii.
0
@FC1899Barca a co sie stało ogolnie w tej sytuacji?
0
@marcin000019 Powiedz to Suarezowi a potem oceniaj Griezmanna.
Problem Antka jest taki, że nie ma tego zrozumienia z Leo jakie ma Luis. I tylko to daje Suarezowi przewagę.
2
@Jakchcesz ...w osobie Leo.
Poza tym Antek jest oceniany za grę w ofensywie a mało kto zwraca uwagę na to ile on robi powrotów do obrony, jak asekuruje/wspiera defensywę.
Kolejna sprawa, ile Griezmann dostaje piłek od kolegów? Ktoś powie, że nie pokazuje się do gry. Zonk. Jeszcze za Valverde były próby dogrywania piłek do Antka od obrony - głównie Lenglet i Marc. Sytuacji kiedy Griezmann wychodzi na pozycje i nie dostaje piłki a dostaje ją Suarez ew Fati było na pęczki. Paradoksalnie najlepiej Antek wygladał w presezonie kiedy grał Rafinha, Puig czy Frenki.