- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 764 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 764 Culés
6
Bum! Środki z budżetu UE na odbudowę gospodarki będą powiązane z praworządnością.
1
@tobiasson92 O Bruksela pomaga Rafałkowi ale skutek pewnie będzie odwrotny. Bo w Polsce nie lubi się takich szantaży.
0
@urbipl Jakich szantaży? Przecież ocenie podlegać będą wszyscy beneficjenci, więc gdzie tu szantaż?
5
@urbipl Polska nie jest głupia i wie,że bez pomocy Unii będzie ciężko odbudować gospodarkę.PiS będzie miał problem bo jak nic z tym nie zrobi to nie będzie kasy-nie będzie kasy to będą protesty ;]
0
@tobiasson92 czyli przez najbliższe dni Unia będzie zła, potem coś skapnie i będzie cacy i tak ta sinusoida leci falując niczym rudy pukiel na głowie Szumowskiego, zatroskanej o zdrowie Polaków i zafrasowanej czy czasami nie zapomniał czegoś jeszcze przepisać na żonę...
1
@urbipl o powiązaniu srodków z praworzadnością mówiono na grubo przed kandydaturą Trzaskowskiego.Nikt nie chcę bulić na dyktaturę.Wcalę im się nie dziwię.
0
@Borneo Żaden rozsądny Polak się temu nie zdziwi.Tylko czemu my mamy płacić za głupotę rządu?Jest okazja by w Polsce przynajmniej coś się ruszyło jeśli jednak Duda wygra to kolejne 5 lat będą katastrofalne w skutkach.Latami będziemy dochodzić do siebie po rządach tych nieudaczników.
0
@Borneo Przecież wiadomo że to przypadek akurat teraz ... ale to będzie strzał w stopę .Moim zdaniem.
0
@Hushovt najgorsze jest tez to ze o wspólnocie możemy zapomnieć przy tej wygranej Dudzie.Zgadzam się z tobą.
0
@Borneo Z Unii nie wyjdziemy tak czy inaczej bo nawet Kaczka wie,że to strzał w potylicy natomiast nowy rząd oby nie PiS będzie latami odbudowywał pozycje i zaufanie w UE
0
@urbipl tak i w cześci z nas zostanie urażona źle pojęta duma oparya na manipulacji tvp.To my jesteśmy winni.Bo łamiemy konstytucje i traktaty .No ale mieliśmy liberum veto 3 rozbiory i jak widać dalej jesteśmy głupcami i niepotrafimy się rządzić.przykre no ale cóż.
0
@HushovtMy nie ale oni muszą coś zrobić więc robią nie moze 1 kraj nie trzymać umowy i nie ma co się dziwić.