La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

konto usunięte

1

Jak osoby, które są za równa płacą dla kobiet i mężczyzn odniosą się do faktu, że kobiety, które statystycznie żyją dłużej od mężczyzn mają szybciej emeryturę?

konto usunięte

3

@masq ich nie zrozumiesz.

konto usunięte

5

@masq Kobiety nie powinny mieć szybciej emerytury. Każdy powinien przechodzić równo w wieku 67 lat.

konto usunięte

7

@masq Jeśli kobieta jest równie dobra co męzczyna w danym zawodzie to powinna dostawać takie samo wynagrodzenie.Jeśli nie jest to powinna otrzymywać mniejsze.
Tak jak w piłce nożnej kobiet jeśli kobiety zaczną robić zyski takie jak faceci to wtedy można pomyśleć o wyrównaniu płać jeśli nie są w stanie to jakim prawem chcą otrzymywać taką sama lub podobną kase jak robią dużo mniej pieniędzy?

8

@masq Bo ku rozpaczy feminazistek kobietom przysługują pewne przywileje. Dlatego walka dzisiaj o "równouprawnienie" w Europie czy Ameryce jest niezwykle idiotyczna. Tym bardziej jeżeli obecnie są na świecie kraje, gdzie kobiety traktuje się gorzej niż zwierzęta. I tam jakoś żadne aktywistki nie jeżdżą protestować.

konto usunięte

0

@Hushovt no nie, to nie byłoby zbyt sprawiedliwe, gdyby w tej samej pracy. Chociaż absolutnie rozumiem twoje poglądy. Sam uważam, że protestowanie przeciwko nierównym płacom jest mocno głupie :)

konto usunięte

0

@Hushovt ale odpowiesz mu na pytanie o wiek emerytalny? I w innym poście na pytanie o weto prezydenta.

konto usunięte

1

@masq Odpowiem,że nie powinno się patrzeć na płeć i każdy powinien w jednakowym wieku przechodzić na emeryturę. Tyle się mówi o dyskryminacji kobiet a dlaczego mężczyzna ma pracować dłużej?Chcemy równouprawnienia to kobiety powinny tyle samo pracować co mężczyźni. Albo obniżamy mężczyznom wiek w którym przechodzą na emeryturę albo zwiększamy kobietom do takiego samego wieku.

konto usunięte

0

@Hushovt to jeszcze w poprzedniej dyskusji proszę o odpowiedź na moją pytanie o weto prezydenta, bo jak stwierdziłeś: "Prezydent nie ma wpływu na to co robi rząd"

konto usunięte

0

@Hushovt bardzo bym prosił żebyś jednak odpisał ;]

konto usunięte

0

@masq Nawet gdy prezydent zawetuje ustawe to przy 3/5 sejmu takie weto nic nie znaczy.Wystarczy,że PiS przekona paru posłów czy to z lewicy czy konfederacji i Prezydent w takiej sytuacji gówno może.No i tak jak pisałem w takim scenariuszu prezydent nie ma wpływu na to co robią rządzący.Jasne na to to jest mała szansa ale jest :)

konto usunięte

0

@Hushovt przecież w ten sposób można wymusić na PiSie stworzenie koalicji. Skoro prezydent nic nie może czemu chcesz zmiany prezydenta?

konto usunięte

0

@masq Faktycznie źle się wyraziłem.Mój błąd co nie zmienia faktu,że wygrana Dudy to kolejne zmarnowane 5 lat i rozdawanie na lewo i prawo pieniędzy co potem skutkuje podnoszeniem podatków bo ta kasa na socjal nie bierze się z niczego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?