- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1774 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
157
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1774 Culés
3
De Ligt znowu rośnie w oczach. Piszę "znowu", bo początek w Juventusie miał bardzo słaby. Ostatnio gra wręcz perfekcyjne mecze. Dobrze się ustawia i zastawia. W powietrzu również większość pojedynków wygrywa. Jest bardzo silny, a z piłką przy nodze, bardzo inteligentny. Do tego świetnie rozgrywa piłkę. W meczu z Bologną podał idealnie przez dwie formacje do Bernardeschiego, który zgrał z pierwszej piłki piętką do Dybali, a ten zawinął rogala w bramkę Skorupskiego (mecz z Bologną). Widzę coraz więcej takich meczów w jego wykonaniu. Do tego widać u niego taką pewność siebie, ale nie ma się co dziwić - 172 mecze rozegrane w seniorskiej karierze. Warto też dodać, że Holender w tym roku skończy dopiero 21 lat... Juventus zrobił genialny deal.
Stara Dama o przyszłość środka defensywy to się raczej nie ma co martwić. De Ligt w obecnej formie + Demiral w formie sprzed kontuzji i obrona jest elegancka.
4
@Hiacynk w Zimie Bartomeu sprzeda im De Jonga i bedą miec bardziej barceloński skład niż Barcelona.
1
@Avada Kedavra Kupi Khedire.
0
@Hiacynk Pique jest lepszy i bardziej pwespektywiczny
0
@Hiacynk Mówiłem od samego początku, obrońca na lata i Barcelona za kadencji nowego rządu po prostu musi po niego zaatakować. De Ligt nie chciał od razu do nas przychodzić przez dużą konkurencję, ale w obliczu odejścia Umtitiego i nieuchronnie zbliżającej się emerytury Pique jestem przekonany że nie odmówi gdy Barcelona ponownie zapuka do jego drzwi.
1
@Transu96 Najpierw musiał by zmienić agenta
0
@Transu96 jakbym miał do wyboru obecnie Barcelonę i Juventus to nawet bym się nie zastanawiał tylko brał Juve. Zresztą obecnie nasza reputacja tak spadła ze juz nikt się nie zabija aby zagrać dla Barcelony. Pjanic czyta z kartki koślawym hiszpańskim/katalońskim a Arthur w klubie podpisany, taki mamy szacunek
0
@insp1re wbrew pozorom sytuacja nie jest taka zła.Popierwsze przypominam słowa xaviego że Barca potrzebuje 2-3 zawodników aby to działało.Mamy- Pene, Lenglet, Araujo,Puiga,de Jonga,Fatiego,Trincao, Pedri i są to zawodnicy którzy stworzą trzon Barcy dodaj do tegoEmersona nie wiadomo co z Dembele.Czy kontuzje to kwestia że rośnie czy braku treningu sprinterskiego.Do tego są zawodnicy którzy są powołani z Barcy B ale nie grają ciężko mi powiedzieć czy się nadają mówię tu o Monchu i Collado jest jeszcze Moriba.Być moze w ciągu roku pojawi się Neymar albo lutaro.Zauważ ze nie mówię tu o zawodnikach z pokolenia Messiego.Oni odejdą na przełomie 3 lat.Barca ma 6 okienek aby kupować i sprzedawać.Ci co blokują jak Umtiti czy vidal , Rakitic to im konczą się kontraktyTo nie jest tak że de ligt nie miałby gdzie przyjść.Niedlugo wróci cześć publicznosci a Barca przejeła prawa do gadzetów i będzie bez posredników sprzedawać koszulki.W normalnych warunkach ma przynieśc to zysku na poziomie300 mln.Myślę ze szczepionkę też szybko wypuszczą więc sytuacja może się szybko rozwiązać.I rak to Neymar i lutaro jest celem jeśli przyjdzie to nie wcześniej niż za 2-3 lata.I ma klauzule wpisaną trochę większą od Griezmana na upartego będzue go można wykupić.Co do przyszłości to się nie martwie.Ale 2 lata będzie ciężko.