- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1911 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1911 Culés
0
Na fcbarca.com jest pewien błąd chyba od wczoraj, lub dzisiaj. Tylko nie wiem, jak go dokładnie opisać :D
Chodzi o to, że jak chce się kliknąć jakaś funkcję (np "odpowiedz", albo dać herb) i jest ona aktualnie tak jakby na tle przykładowo wrzuconego przez kogoś linku do Twittera, to otwiera się ten link. Tak jakby druga warstwa zamieniła się z pierwszą :D Aczkolwiek tylko w przypadku linków / reklam.
32
@LuisSalvano to nie jest jedyny błąd jaki jest na tej stronie. ( ͠° ͟ʖ ͠°)
0
@Avada Kedavra Zgadza się. Aczkolwiek zabawnie to brzmi z twoich ust
17
@LuisSalvano no i po co ten personalny atak?
0
@Avada Kedavra Po co ten personalny atak?
7
@LuisSalvano zachowałeś się jak dziecko w stosunku do Avady
0
@Lord_Vader Avada zachował się jak dziecko w stosunku do mnie. Podobnie jak ty i tamci, którzy polajkowali jego komentarz.
4
@LuisSalvano napisał że jest więcej błędów a ty znowu ukazujesz nam swoją paranoję myśląc że chodziło o ciebie
0
@Lord_Vader W takim razie jest z tobą gorzej niż myślałem, jeżeli nie widzisz w jego poście pocisku w moją stronę i sugestii, że ja sam jestem "błędem". Nawet fakt, że polajkowały to osoby, z którymi mam kosę nie sprawiły, że zapaliła się tobie lampka.
4
@LuisSalvano Cały świat przeciwko tobie, wszędzie spisek i ataki na Pana Nauczyciela... Antoni czy to Ty? Gdzie jest wrak?
0
@Avada Kedavra Spójrz w lustro, to nie będziesz pytał. Fatality.
5
@LuisSalvano czyli jednak paranoik
0
@Lord_Vader RPK RPK free Bonus
4
@LuisSalvano ty Luis naprawdę masz bardzo cięta ripostę
3
@LuisSalvano powtarzam ci że to nie bonus
0
@Lord_Vader Dzięki. Lepsze niż Bonus?
1
@LuisSalvano Myślę, że gdybyś nauczył się ignorować tanie zaczepki innych to wszyscy by na tym skorzystali, łącznie z Tobą.
1
@JimMorrisonFCB przecież mu o to chodzi żeby być na świeczniku
0
@Transu96 Jego hejterzy sami to nakręcają i mamy perpetum mobile.