- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 659 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 659 Culés
1
Bartomeu najgorszy prezydent w historii klubu ?
1
@RadekACCA Gdybym miał wybór między nim a Gaspartem to chyba bym jednak wybrał Bartomeu. Tyle lat siedzieć, tyle akcji odwalić i jeszcze nie podać się do dymisji. To trzeba mieć już tupet...
0
@Coutinho007 wyobrazasz sobie sytuacje ze Real jedzie do Rzymu , przegrywa 3-0 a trener zostaje na kolejny sezon ? ba ten sam trener jedzie z zaliczka do Liverpolu i przegrywa 4-0 rok pozniej i dalej pracuje ? Perez jest osoba kontrowersyjna ale umie podjemowac decyzje - ten trener by polecial na nastepny dzien = oficjalnie trener przed wejsciem do samolotu powrotnego by wiedzial ze jest juz bezrobotny .Bartomeu to dowcip.Gaspart byl slabym prezydentem ale Bartomeu jest najgorszy
0
@RadekACCA Gaspart to chociaż miał honor i się podał do dymisji jak nie szło A Bartomeu będzie jak ta menda I wampir siedziała tu jeszcze rok i spijała soki aż nie zostanie nic...
1
@Coutinho007 tez mysle ze zostanie - na koniec sezonu i tak powie ze ten sezon byl dobry :)
0
@RadekACCA To nie wina trenera, tylko mentalności zespołu i nieudolnie zbudowanej kadry.
Moim zdaniem to Bartomeu jest bardziej odpowiedzialny za te klęski niż EV.