La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1105 Culés

konto usunięte

4

Dziś pod lupę bierzemy Wojne Gniewu :D
Jest to najważniejsze starcie w pierwszej erze między siłami Morgotha a armią Valarów. W owej wojnie brał udział między innymi Ancalagon Czarny,balrogowie,orkowie,smoki,orły etc.W tej wojnie poległ Ancalagon,który został pokonany przez Earendila,który przybył na swoim latającym okręcie Vingilocie. Gdy armia Valarów zdołała pokonać największe bestie zaczęło się polowanie na samego Morgotha,który nie zdołał uciec błagał o wybaczenie lecz ucięto mu stopy a jego żelazną koronę przerobiono na obroże i został skuty przez łańcuch.Ostatecznie został zawleczony do Amanu gdzie został wrzucony w pustkę.
Skutki tej wojny to :
Upadek Morgotha
Wyzwolenie niewolników
Odzyskanie Silimarili
Zagłada Beleriandu
Zagłada prawie wszystkich Balrogów.

0

@Hushovt Kurcze, jakby wziąć całe Lore z tego uniwersum to mogliby zrobić z 12 filmów pokroju Władcy pierścieni :D

konto usunięte

2

@Jakchcesz Ilość filmów które można by zrobić z całego Lore to grubo ponad 20 tak sądzę.Już pomijam to,że można by zrobić filmy o Sauronie,Morgocie,Ancalagonie,Earendilu i Elwing itd :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?