La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1813 Culés

1

Kurczę, żałuję że nie głosowałem w pierwszej turze. Może jakbyśmy się zjednoczyli to Adrian nie musiałby drżeć o swoje stanowisko.

konto usunięte

1

@tadzik447 hahahahahahaha zrób nam przysługe i nie głosuj teraz też

0

@tadzik447 Tadziu każda władza upada to tylko kwestia czasu.

0

@fart Długo PIS będzie nam rządził.

0

@tadzik447 Sam zobaczysz, że ten cały pis się szybko rozsypie jak domek z kart. Ludzie na nich głosowali bo mieli dość nieudolnych rządów PO/PSL i dokładnie to samo dzieje się teraz z pisem. Ludzie powoli zaczynają mieć dość tych ciągłych kłótni i obrzucanie się kupami. No ile można? Nigdy tego nie zrozumiem mając taką władzę i zamiast zmieniać nasz kraj na lepsze ( a przecież tutaj wszystko wymaga naprawy) to my ciągle szukamy pretekstu do kłótni i tracimy cenny czas. Wszyscy się rozwijają tylko nie my.

konto usunięte

2

@tadzik447 panie,nie wychodź pan lepiej z kanału bo ja cię znajdę

0

@Jaca27 Oczy Ci się otworzą jak Arturowi się zamkną!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?