- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1607 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1607 Culés
1
Ta sytuacja z Nike to takie przelanie już czary goryczy. Dobiliśmy takiego dna w zarządzaniu, że nawet firma szyjaca nam trykoty pozwala sobie na nieprofesjonalizm w biznesie z nami. "Płacą za wszystko 3 razy drożej to i za nasz szmelc zapłacą". Jestem przerażony co z tym klubem się stało. Zawsze byłem przeciwnikiem Rosella i potem Bartomeu i to mnie tylko utwierdza, że poznaliśmy się z kumplami na tych padalcach dawno temu. Odejście Messiego przez nich to już bedzie proszenie się o lincz w dosłownym znaczeniu tego słowa.
6
@arasz1819 "Płacą za wszystko 3 razy drożej to i za nasz szmelc zapłacą".
Ale wiesz, że to Nike płaci Barcelonie, prawda? I to nie małe pieniądze.
0
@cat_r37 nie traktuj tego dosłownie, chyba wiesz jaka zapłatę dostaje Nike swoim logo na koszulce takiego klubu. Czepiles się pierdoły dla zasady, a sedno olewając. Po co?
5
@arasz1819
Ty jesteś poważny? winisz klub za to ,że usługodawca nie wywiązuje się z umowy?
Wy już serio przesadzacie z tymi płaczami na wszystko.
Zaraz wyjdzie ,że choroby i wojny to tez wina Barcelony
0
@MarioVeB! Przeczytaj jeszcze raz. Kiedy ostatnio słyszałeś żeby topowy klub świata dostał taki szmelc? Nie testują tego? Nie sprawdzają? Uznali, że nie muszą.
4
@arasz1819 Myślisz że narażali by się na kosztowne odszkodowanie bo bartomeu nie szanują? xd
0
@arasz1819
Przecież sami wykryli bład tobie nigdy sie to nie zdarza? Bywa poprawia to i tyle ,a straty wyrównają ze względu na umowe.
Każdy kontrakt posiada takie zapisy
0
@Kusco15 odszkodowanie? Na mulion procent nie będzie żadnego odszkodowania. Ewentualnie pokryja straty i na tym się sprawa zakończy.
@MarioVeB! Sami? Nie rozsmieszaj mnie, przecież one w sprzedaży były, więc zapewne ludzie wracali z białymi koszulki po wypraniu:]
Komentarz usunięty
2
@arasz1819 gdzie masz napisane,że były w sprzedaży? Chyba w swoim pamietniczku.
2
@arasz1819 ale zdajesz sobie sprawę, że to Nike na tym traci najwięcej? Bo to jest ich produkt, ich straty, ich wizerunek.
0
@Striker A mój błąd. Czytałem że wycofują że sklepów to założyłem że w sprzedaży, ale to niczego nie zmienia. I pilnuj się z tym cwaniakowaniem gagatku.