La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1076 Culés

33

W kafejce zaczyna się płacz HD o bany, jakie dostali na fcbarca.com
Jest moc! :D

3

@Kapitan hawk Raczej podśmiewisko z naszego płaczu o sędziowanie

23

@Mario96w to tym gorzej o nich swiadczy, jesli uwazaja ze sedziowanie bylo dobre ;)

0

@mekston Nie wiem, nie wypowiadam się :P

5

@Mario96w To było wcześniej. Są w końcu tematy ważniejsze od zwycięstwa swojej kochanej drużyny :D ooo, i teraz pójdzie Litania na mój temat :D jak widać. Priorytety w kafejce zachowane. lece po popcorn

4

@Kapitan hawk Już się tak napawali tym zwycięstwem że im się znudziło :D

konto usunięte

0

@Kapitan hawk Czekaj bo czegoś nie rozumiem. Śmiejesz się z kibiców Realu wchodzących tu a sam tam wchodzisz? Czy to nie hipokryzja?

0

@SiSenior Nie. Ponieważ ty i inne HD się tutaj udzielacie czego najlepszym przykładem jest twój komentarz, a ja nie mam tam konta więc się nie udzielam. Proste. Nawet jak dla ciebie.

konto usunięte

0

@Kapitan hawk Ty nadal uważasz że każdy kto ma inne zdanie jest HD. Nie myśli jak ja więc ukamieniować. Radykalizm.

0

@SiSenior Nie. Nie każdy. I nigdy tak nie uważałem, zatem twoje pisanie, że nadal tak uważam - jest kłamstwem albo błędem logicznym. Mnie możesz okłamywać, ale tak siebie samego? Prawdy o sobie nie zasłonisz pisaniem o radykalizmie. A tak szybko, jak się pojawiłeś na tej stronie - tak szybko możesz z niej zniknąć. Nie ty pierwszy - nie ty ostatni. Ale zawsze kończycie tak samo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?