La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1134 Culés

konto usunięte

4

Gazeta Wyborcza, TVN, TOKfm, Newsweek, Polityka, Onet, Interia, NIE, Fakt, Super Express, Wirtualna Polska, Die Welt, Deutsche Welle, Suddeutsche Zeitung, ZDF, ARD, RTL, murem za Rafałem. A efekt? Druga kadencja Dudy :-)))

1

@Kalesony oby nie..

konto usunięte

3

@Kalesony zgodnie z tym co przed chwilą wstawił @Chakalaka popierają go również Gala, Tina i Tele Magazyn.

6

@Kompletny
Ten cały @Kalesony jest bardzo niekulturalny. Ledwie założył konto, nie przywitał się ze społecznością fcbarca.com i już sieje nienawiść.

konto usunięte

1

@Chakalaka po co ma się witać jak to jego trzecie konto? Drugie zbanowano dwa dni temu.

konto usunięte

1

@Chakalaka Przepraszam. Witam La Ramblę serdecznie! Agitatorów Trzaskowskiego trochę mniej serdecznie ale też witam.

6

@Kalesony
No widzisz, już na wstępie dzielisz Polaków.
Bardzo nieładnie.

Komentarz usunięty

konto usunięte

5

@Kalesony dziękujemy za twoją bohaterską interwencję Piotrze.

2

@Kalesony Ale to interwencja pokojowa ONZ czy jakaś inna? :D

konto usunięte

0

@Kompletny Nie mam na imię Piotr

1

@Bykunn
Naoglądał się Interwencji w Polsacie

konto usunięte

1

@Kalesony może nie masz, ale kiedyś tak się tu przedstawiałeś.

1

@Kalesony a czy pis ma jakich kolwiek przyjaciół za granicą?za chwilę Trumpa nie będzie w wyborach.bo Biden jak wudać w cuglach go pokona.Obsesja pis o agentach jest wiarygodna jak raport macierewicza o komisji smoleńskiej.Politycznie po 5 latach bbędziemy osamotnieni pomiedzy Rosją ue chinqmi usa.Bo szukają wrogów wewnetrznych jak i zewnetrznych co widać a tylko po to aby mobilizować elektorat.Efekt polska jest podzielona.A kaczyński nigdy nie osiągnie sukcesu.Bo kazdy mądry przywódca stara się jednoczyć naród a kaczyński dzieli.Co tvp to powiem tak żadne ze spotkań wyborczych trzaskowskiego nie transmitowała tvp za to wszystkie dudy.Tvn trsnsmituje spotkania wyborcze i dudy i trzaskowskiego.To jasno pokazuje z którą tv jest nie tak.O misji publicznej nie ma tu mowy.Zresztą rada etyki jasno się wypowiedziała na temat jqk prowadzi tbp kampanie dudzie za 2 mld tak naprawdę.Pisanie czegoś takiego z twojej strony jest bezczelnością.
https://www.onet.pl/kultura/onetkultura/rada-etyki-mediow-wiadomosci-tvp1-narzedziem-propagandy-pis/h2dy94t,681c1dfa

konto usunięte

0

@Kalesony Spokojnie nikt się tymi przegrywami z avatarem polityków nie przejmuje ;)

konto usunięte

2

@Borneo Przecież Trump zdmuchnie tego całego Bidena, wbrew temu co twierdzą sondaże kilka miesięcy przed wyborami. Nawet jeszcze kampania się nie zaczęła porządnie więc jaką wartość mają te sondaże? Biden to nijaki 77 letni dziadek z oznakami demencji. W USA to lubią przede wszystkim SHOW, a te show Trump im daje doskonałe.

0

@Kalesony trump jest traktowany w usa jako wariat biden jako stabilność.Zacznijmy od początku juz w grudniu trump ignoruje doniesienia o tym że w chinach pojawia się wirus z zaoaleniem pluc i nue ma na to leku jeszcze 28 marca opowia że wirus sam sobie pójdzie mimo ze wiadomo było co było we Wloszech hiszoani czy Francji. Dopiero 13 następnego miesiaca wprowadził ograniczenia efekt 132 tyś zabitych amerykanów.2.93 mln chorych.W czwartek wykryto w ciągu doby rekordową liczbę 55 274 przypadków koronawirusa .To pierwszy powód dla którego na relelekcje nie ma szans.Nie zapominaj że pandemia na jesieni będzie trwała co się przeklada na kryzys gospodarczy i nigdy coś takiego nie pomaga rządzącym.
2.Ukazała się książka Johna Boltona doradzcy do spraw bezpieczeństwa.Zarzuca mu brak kompetencji, prośbę do xi jipinga w reelekcji, pomoc dla ukrainy za pomoc w kompromitacji bidena.Także nie wiedział ze wielka brytania ma broń atomową, myślał ze finladua należy do Rosji postrzega interes własny jako interes usa itp.
3.Kolejna sprawa to kwestia policjanta który zabił mega źle to się odbiło na wizerunku trumpa.
4.nie zareagował na to ze sluzby rosyjskie opłacaly talibów za zabijanie ameeykanów.
5.tylko wczoraj nabijali się że zamiast mieć rękę na piersi przy hymnie salutował jako cywil.Zresztą uroczystość 4 lipca jest swietem imprez zabaw tylko szsleje wirus i one sa smutne co mu nie pomogło na co liczył.Trendy sa jednoznaczne idzie w dół.
Jeszcze jedno nikt nie chciał pojechać do trumpa nawet merkel go olała bo i tak nowy prezydent będzie wszystko ustalał i czekają na Bidena.Duda stracił pozycje przetargowa za selfie z odchodzacym prezydentem Zamiast żeby oglosić przetarg na elektrownie atomową.Hasło kto oierwszy ten lepszy mówi o tym jak duda gandluje ze usa.Zamiast dodatkowych inwestycji będzie wysoka cena.Podobnie jak z f35 bez dodatkowej technologi u nas.Na dodate uzależnia nas od usa.Jakikolwiek konflikt nie mamy cześci.Albo inna wersja noe można wprowadzić podatków na firmy usa interwencja wiceprezydenta usa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?