La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1195 Culés

0

Ceballos czy Arthur?
@Chakalaka @Encore i reszta ^^

1

@Coutinho007 Zaskocze ale Ceballos

konto usunięte

2

@Coutinho007 Arthur

1

@Coutinho007 Moim zdaniem Ceballos. Wątpię, że Arthur dałby radę ciągnąć sam taki Betis tak jak robił to Dani.

2

@Encore Mnie jednak Arthur bardziej przekonuje mimo wszystko. Ceballosa po 1 nie trawię za wpisy o Katalonii, po 2 za mordę i po 3 zawsze dla minie to był przereklamowany grajek, który zatrzymał się w rozwoju i raczej nie jest na wielkie kluby zawodnikiem.

0

@Homeopata8989 Betis to może i by pociągnął bo koszulka Betisu waży dużo mniej niż takiej Barcy czy Realu, zobaczymy co pokaże w Juventusie.

1

@Coutinho007
Jak dla mnie remis. Gdyby Arthur był lepszy kondycyjnie wtedy postawiłbym na niego

1

@Chakalaka Ja tylko przez sympatię postawiłem na niego bo Cebulosa nie trawię za wpisy o Katalonii i za sam wyraz mordy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?